Найбільша гірничовидобувна компанія планети почала сканувати працівникам мозок

119
mckinsey.com
BHP розраховує збільшити дохід на $12 млрд за рахунок сучасних технологій

Австралійський гірничорудний гігант BHP екіпірував водіїв вантажівок на мідному руднику Ескондідо (Чилі) бейсбольними кашкетами, що сканують мозок. Найбільша у світі видобувна компанія розраховує, що завдяки нововведенню вдасться підвищити продуктивність шоферів і знизити кількість нещасних випадків на об’єкті.

У головні убори «вшиті» стрічки із сенсорами і датчиками для електроенцефалограми мозкових хвиль. «Розумна» кепка здатна визначити, коли водій втомився і потребує перепочинку.

Tesla звільнила сотні співробітників через провальний квартал

«Зафіксувавши, що шофер втомився, кепка повідомляє про це як працівнику, так і його супервайзеру», – пояснила принцип роботи аксесуара технічний директор BHP Дайан Юргенс на форумі гірничовидобувних компаній у Мельбурні у середу, 1 листопада, додавши, що смарт-кепку неможливо обдурити. За її словами, із часом технологія пошириться й на інші копальні компанії.

Юргенс, яка працювала раніше в General Motors і Boeing, розповіла і про інші новаторські проекти BHP. Зокрема, компанія почала переводити свою залізницю протяжністю 1300 км у гірничопромисловому районі Пілбара (Австралія) на самокеровані поїзди і тестувати електромобілі в підземній мідній шахті Олімпік Дам (Австралія).

За рахунок впровадження сучасних технологій BHP розраховує збільшити річний виторг на $12 млрд. Із початку року акції гірничорудного гіганта на Австралійській фондовій біржі подорожчали на 8%.

BHP розробляє копальні в 25 країнах світу – переважно в Південній Америці, Африці та Австралії.

Раніше ми писали про книгу «Мозок. Інструкція із застосування», яка розповідає, як використовувати досягнення нейробіології в бізнесі.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: