Найбагатші люди світу за день втратили $114 млрд

156
www.sfgate.com
Через обвал американського фондового ринку статки 18 багатіїв за добу скоротилися більш ніж на $1 млрд

У понеділок, 5 лютого, американські фондові індекси пережили одне з найбільших падінь в історії. Причиною стали страхи інвесторів з приводу зростання інфляції.

Зокрема, найбільш відомий біржовий індекс Доу-Джонса вчора впав на 1175 пунктів, втративши 4,6%. Протягом дня падіння індексу сягало близько 1600 пунктів – гірше було лише в розпал глобальної фінансової кризи 2008 року (–1874 пункта).

www.bloomberg.com

Обвал американського фондового ринку спричинив серйозні втрати низки великих компаній та їхніх власників.

За даними Bloomberg Billionaires Index, за минулу добу сумарні статки 500 найбагатших людей планети скоротилися на $114 млрд. При цьому 18 осіб з цього списку «збідніли» більш ніж на $1 млрд.

Гроші та успіх: 11 фактів про Воррена Баффета

Більше за інших постраждав власник холдингу Berkshire Hathaway Воррен Баффет. Через падіння на 9,2% акцій банку Wells Fargo (один з чотирьох найбільших у США) американський інвестор втратив $5,1 млрд.

Гендиректор Facebook Марк Цукерберг вчора втратив $3,6 млрд, а засновники Google Сергій Брін і Ларрі Пейдж – по $2,3 млрд кожен.

Акції компанії Amazon впали на 2,8%, тому статки її засновника Джеффа Безоса, найбагатшої людини на планеті, скоротилися одразу на $3,3 млрд – до $116,4 млрд.

Як ми писали раніше, в жовтні 2017-го глава Amazon Джефф Безос став найбагатшою людиною на планеті.

А перший інвестор Facebook продав три чверті своїх акцій соцмережі.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: