Надихнися: в Києві відкрився новий кампус UNIT.city з коворкінгом Chasopys.UNIT

884
Перший резидент нового кампусу Chasopys.UNIT. K.Fund Media
Чотири поверхи розраховані на комфортну роботу 360 чоловік водночас

Українські IT-таланти отримали ще один вагомий аргумент на користь розвитку індустрії в країні. У Києві відкрився новий бізнес-кампус інноваційного парку UNIT.city з коворкінгом Chasopys.UNIT.

UNIT.City: як Київський мотозавод перетворюється на інноваційний парк

Відзначити новосілля в четвер, 14 червня, зібралися багато нинішніх і майбутніх резидентів інноваційного містечка – понад 500 осіб.

Засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький
Засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький. K.Fund Media

«Наше основне завдання – допомогти талановитим людям зростати й досягати успіху в нас у країні, а не за кордоном, ростити великі компанії. Це виклик: збудувати не просто сучасне місто, а простір нових можливостей для розвитку креативної економіки країни», – заявив засновник інвестиційної групи UFuture і один з основних інвесторів проекту Василь Хмельницький.

Будівля площею 3,8 тис. кв. м розрахована на комфортну роботу 360 осіб.
Проект нового корпусу створила одеська архітектурна студія Haliulin architects. Кампус має форму куба, в будівництві використовували три види скла.

Вид на Інноваційний парк UNIT.city з висоти пташиного польоту
Вид на Інноваційний парк UNIT.city з висоти пташиного польоту. UNIT.city

«Якщо ви йдете вздовж будівлі, то вона ніби ширяє в повітрі, йде вгору і вниз уздовж осі», – генеральному директору і керуючому партнеру UNIT.city Максу Яковеру явно подобається новий проект.

У новий кампус уже заїхали або вибрали офіси 50 відомих компаній, в тому числі український стартап у галузі альтернативної енергетики SolarGaps, маркетингове агентство Quadrate28, ARbrowser, LookinAR, Crosslytics.

«Першими резидентами нового коворкінгу стали такі компанії, як Imperious Group, Royenko Agency, Hubble Ukraine, проектна група ДТЕК, представницький офіс Quadrate28 та інші», – нагадав керуючий партнер UNIT.City Максим Бахматов.

Резидентом UNIT.city планує стати і креативне агентство Fedoriv. Андрій Федорів приглядає собі локацію в ще споруджуваному корпусі інноваційного містечка, відкриття якого заплановано в цьому році.

Перше селфі з першим резидентом
Перше селфі з першим резидентом: Максим Бахматов і Макс Яковер, та Альона Калібаба позаду. K.Fund Media

Chasopys.UNIT – четвертий коворкінг мережі «Часопис», уточнила генеральний директор компанії Chasopys Creative Family Альона Калібаба. За її словами, в дизайні будівлі об’єднані всі напрацювання за останні шість років.

Календар подій кампуса вже наповнюється. Тут проводитимуть школи підприємництва, міжнародні конкурси та формати експертних п’ятниць, додала Альона Калібаба.

Нагадаємо, що UNIT.City запускає менторську програму для стартапів.

Главу проектів UNIT.City і LvivTech.City призначили гендиректором UDP.

Поділитися: