Набувай досвіду: бізнес-та IT-лідери про підприємництво в Україні

327
www.facebook.com/terrasoftglobal
Практики, секрети та ідеї управління процесами компанії обговорять на Форумі бізнес- і IT-лідерів 2018

Найбільші гравці бізнесу і IT-індустрії України поділяться секретами підприємництва на особистому досвіді. Цій темі присвячено Форум бізнес- і IT-лідерів 2018, який компанія Terrasoft організовує 21 червня в Києві.

Серед заявлених спікерів – президент корпорації «Біосфера» Андрій Здесенко, глава IT-компанії MTI Володимир Цой і засновник креативного агентства Fedoriv Андрій Федорів.

Бізнес-досвід: підприємці розповідають, чого їх навчив 2017 рік

Глави українських компаній розкажуть про стратегії і підходи, які допомагають ефективно прискорити процес на кожному етапі роботи підприємства і швидше знаходити нові точки зростання бізнесу.

Прикладом слугують кейси відомих компаній, серед яких – «Vodafone Україна», ELDORADO, Hewlett-Packard Enterprise, «Укртелеком», «Нафтогаз України», MULTIPLEX, Miller Heiman Group, «Бізнес-конструктор» та інші.

Успішне ведення бізнесу в Україні також передбачає застосування BPM- і CRM-інструментів у різних сферах діяльності організації, які допомагають компаніям швидко рости й розвиватися.

Знаннями щодо управління взаємодією з клієнтами та оптимізації процесів компанії акули українського бізнесу поділяться на авторських майстер-класах.

Очікується, що Форум бізнес- і IT-лідерів 2018 відвідають понад 2 тис. осіб.

Український бізнес істотно збільшить витрати на кібербезпеку.

Бізнес-досвід: що українським стартаперам потрібно перейняти в американців.

Поділитися: