На КМЕФ-2017 обговорюють нову економічну реальність і місце України в ній

171
K.Fund Media
120 спікерів і близько 1500 гостей з 30 країн світу зібралися у виставковому центрі «Парковий», де вранці 5 жовтня відкрився четвертий Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ)

Цього року організатори форуму акцентують на інноваційному, технологічному, сталому розвитку. Тема форуму звучить як «Україна і світ в нову економічну реальність: як реагувати на зміни і не упустити можливості».

Кількість і інтерес учасників «свідчать, що ми перебуваємо в якісній позиції», зазначив, відкриваючи форум, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Глава уряду спрогнозував, що в наступному році зростання ВВП України сягне 3%. Гройсман нагадав, що практично в кожному куточку світу, де створюється інноваційний продукт, присутній «український інтелект», і він хотів би створити умови для повернення його на батьківщину, в Україну.

K.Fund Media

Серед інших кроків для досягнення цієї мети і сталого економічного зростання він назвав відновлення роботи в Україні інноваційних та індустріальних парків.

Форум відкрився програмною панельною дискусією «Глобальні виклики нової економічної реальності».

Серед учасників – Раджендра Кумар Пачаурі, лауреат Нобелівської премії миру за 2007 рік, президент Всесвітнього форуму зі сталого розвитку, Максим Нефьодов, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України, Грем Макстон, генеральний секретар Римського клубу, Пітер Вагнер, глава групи підтримки України в Єврокомісії, і Давуд Аль Шезаві, президент Дубайського щорічного інвестиційного форуму.

5 і 6 жовтня на учасників форуму чекає складний вибір із 20 панельних дискусій та 10 круглих столів. Серед інших не менш важливих тем – «зелене», осмислене підприємництво, інвестиції і технології агробізнесу, фінансування реального сектора, «цифровізація» життя, нова бізнес-освіта і реформи у сфері інфраструктури, податків і фінансів.

Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) – щорічне масштабне бізнес-захід для підприємців, в рамках якого обговорюються актуальні проблеми як для України, так і для всього світу.

Поділитися: