На Facebook подала до суду екс-модератор контенту за моральну шкоду і ПТСР

293
www.reuters.com
Селена Скола отримала ПТСР, фільтруючи «токсичний» контент

Колишній модератор контенту Facebook Селена Скола подала до суду на корпорацію Facebook, звинувативши соцмережу в заподіянні їй моральної шкоди. Позивач стверджує, що отримала ПТСР через відсутність належних умов праці, повідомив Business Insider.

В обов’язки Сколи, яка працювала в компанії з червня 2017 року до березня 2018 року, входило видалення «токсичного» контенту, який суперечить політиці компанії – порнографія, насильство, тероризм.

Примарна свобода: чому співробітники Google, Twitter і Facebook відмовляються від інтернету

Колишній модератор стверджує, що заробила посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), тому що Facebook не забезпечив відповідні умови праці. Згідно із судовими документами, IT-гігант змушує співробітників працювати в умовах, які спричиняють і посилюють психологічну травму, порушуючи тим самим законодавство Каліфорнії.

«Facebook ігнорує стандарти безпеки на робочому місці», – сказано в позові.
Тепер ПТСП Сколи загострюється, щойно вона «торкається комп’ютерної миші, потрапляє в холодну будівлю, бачить насильство на телебаченні, чує гучні звуки або налякана».

Селена Скола
selenascola.com

Скола подала позов до суду Сан-Матео (Каліфорнія, США), щоб «захистити себе і тисячі інших працівників, які забезпечують безпечне середовище для користувачів Facebook, від психологічної травми».

Директор з корпоративних комунікацій Facebook Берті Томас заявила, що компанія дуже серйозно ставиться до підтримки модераторів, тому надає спеціалізоване навчання, психологічну підтримку та оздоровчі процедури. Наразі соцмережа вивчає отриманий позов.

Скола вимагає через суд зобов’язати Facebook заснувати фонд для фінансування «тестування і програм лікування» для модераторів і також компенсувати збитки.

Як ми вже писали, акціонери подали до суду на Facebook за обвал акцій.

Адміністратори фанатських сторінок Facebook відповідальні за захист даних.

Поділитися: