Мистецтво працювати з людьми: мастрід від викладача МІМ Ірени Ульянової

1741
З особистих архівів
Чотири настільних книги для тих, хто хоче зрозуміти представників різних поколінь

Уміння розуміти своїх співробітників – одне з найважливіших для керівника. Але що робити, якщо вони всі так відрізняються: бебі-бумери хочуть одного, мілленіали – іншого, ікси – третього? А тут ще й «зети» виходять на ринок праці.

Викладач курсу «Управління збутом і категорійний менеджмент» в Бізнес-школі МІМ Ірена Ульянова поділилася мастрід-книгами, що допоможуть зрозуміти, як працювати із представниками різних поколінь.

Теория поколений. Стратегия Беби-Бумеров

«Теорія поколінь. Стратегія бебі-бумерів» Євгенії Шаміс та Євгенія Ніконова

Видано: Синергія 2017

Чому саме вона: Книга присвячена поколінню бебі-бумерів, велика частина яких народилася в СНД із 1943 по 1963 рік. Важливо, що бебі-бумери в світі не тільки не йдуть, вони зараз при владі – в політиці, на великих підприємствах, в галузях. Вони планують наше майбутнє і шукають собі наступників.

Книга розкриває особливості самих старших керівників. Проблема поколінь – це завжди проблема старших по відношенню до молодших, а, намагаючись розібратися в психології представників молодих поколінь, корисно подивитися і на себе.


Теория поколений. необыкновенный Икс

«Теорія поколінь. Незвичайний Ікс» Євгенії Шаміс та Євгенія Ніконова

Видано: Синергія, 2016

Чому саме вона: Книгу призначено для професіоналів, що працюють із великими групами людей в різних галузях та сферах — управлінні, маркетингу, комунікаціях, стратегічному плануванні. Вона дозволяє зрозуміти логіку дій, пріоритети, очікування покоління X, яке іде одразу після бебі-бумерів, а самим представникам цього покоління – зрозуміти себе.


Как позаботиться о себе. Экологичность в работе специалистов социальной сферы

«Як попіклуватися про себе. Екологічність в роботі спеціалістів соціальної сфери» Ольги Плетки та Юлії Чаплинської

Видана: Університет «Україна», 2016

Чому саме вона: Книга, чи то пак, методичка для HR-фахівців з великим потоком кандидатів. Моя знахідка останнього півріччя. У ній знову розкриваються особливості організації професійної діяльності фахівців соціальної сфери, шлях до її екологічності. Начебто і написано академічно, але при цьому чіпляє емоції втоми, елементи вигоряння, які виникають при великій кількості складних комунікацій.


Как найти своих людей. Искусство подбора и оценки персонала для руководителя

«Як знайти своїх людей. Мистецтво підбору та оцінки персоналу для керівника» Світлани Іванової

Видана: Альпіна Паблішер, 2016

Чому саме вона: Кадри вирішують все, але підібрати людей, що не тільки добре знають свою справу, а й відповідних вам по духу, все ще непросто. Однак це можливо: авторка відібрала найефективніші методики оцінки персоналу спеціально для керівників, які найбільше зацікавлені зібрати команду однодумців.
Книга написана дуже легко та алгорітмічно. Вона буде корисною для менеджерів – представників усіх поколінь.

Поділитися: