Мистецтво незгоди: як та навіщо вплутуватися у конструктивний конфлікт

235
Чому мовчазна згода вбиває людей, гальмує компанії та як із цим боротися

Ви колись замислювалися над тим, наскільки сильно уникання конфліктів уповільнює розвиток? Відомий британський підприємець, автор книг та спікер Маргарет Хеффернан розповідає про причини та наслідки такого уникання.

Виявляється, що багатьох великих катастроф могло б не відбутися, якби люди навчилися конструктивно висловлювати незгоду та бути достатньо сміливими, щоб це робити.  Історія міжнародної авіації знає багато прикладів, коли вчасно не висловлена незгода другого пілота з капітаном призводила до падіння літака та загибелі пасажирів.

«Щоб не бояться конфлікту, треба думати про нього як спосіб мислення. А потім просто навчитися цьому способу. Я вважаю, що навчати йому необхідно і дітей, і дорослих. Тоді в нас буде мисляче суспільство та мислячі організації», – впевнена Маргарет.

Вона наводить приклади із медичних досліджень та запевняє, наскільки важливо вміти відстоювати свою позицію навіть перед авторитетними людьми. Партнер, який сміливо мислить сам та змушує мислити вас, значно цінніший за співбесідника, який просто з усім погоджується.

У своєму виступі «Як ризикнути не погодитися» Маргарет Хеффернан розповідає, чому варто набратися сміливості та вплутатися у конфлікт.

Поділитися: