Можна закриватися: Apple отримала позов на $1 трлн

178
www.norebbo.com
Таку компенсацію мешканка штату Каліфорнія вимагає за обмеження продуктивності iPhone

В американському штаті Каліфорнія суд зареєстрував позов Віолетти Маїлян (Violetta Mailyan) до технологічної корпорації Apple на суму $1 трлн (точніше, $999 999 999 000).

Позивач звинувачує «яблучну» компанію в обмані власників iPhone – напередодні Apple зізналася, що навмисно знижувала продуктивність своїх смартфонів при зносі акумуляторів.

Маїлян вважає, що тим самим корпорація підштовхувала клієнтів до купівлі нових моделей iPhone.

Раніше власники «яблучних» смартфонів спільно з розробниками довели, що Apple використовує оновлення своєї операційної системи для уповільнення роботи процесора смартфонів зі зношеними батареями.

Яблуко розчарувань: 9 багів iPhone X

У разі задоволення незвичайного позову акціонери Apple (як варіант) можуть як компенсацію передати Маілян права власності на компанію, чия ринкова капіталізація наближається саме до $1 трлн.

На сьогодні обурені власники iPhone подали на корпорацію дев’ять судових позовів. В останньому з них позивач також вимагає значної компенсації – Раїса Дрантіві (Raisa Drantivy) з Нью-Йорка сподівається відсудити у Apple $100 млн.

Як ми писали раніше, уряд Ірландії і IT-гігант Apple домовилися про умови стягнення з «яблучної» компанії €13 млрд податків.

 

Джерело: Patently Apple
Поділитися: