Мобільний банк Revolut запустить платформу для безпроцентної торгівлі на біржі

357
venturebeat.com
Клієнти зможуть інвестувати в акції компаній, фонди, опціони за секунди

Британський мобільний банк Revolut запустить платформу для безпроцентної торгівлі на біржі на базі свого додатку. Клієнти зможуть інвестувати в акції британських і американських компаній, біржові фонди та опціони за лічені секунди.

Дострокове погашення кредиту: чи має банк право вимагати

Revolut має намір таким чином позбавитися перешкод, які, на його думку, виникають на шляху інвестора, – високих комісій, незрозумілих інтерфейсів програмного забезпечення, а також складного процесу реєстрації.

Брокери стягують $6,71 комісії за одну транзакцію, але натомість пропонують «незграбні» технології, які потребують масштабного удосконалення, вважає генеральний директор Revolut Ніколай Сторонський.

«Ми хочемо внести ті самі радикальні зміни в інвестування, які вже внесли в банкінг», – підкреслив Сторонський.

У разі успіху додаток стане першим мобільним банком, який впровадив інвестиційну платформу в свій додаток поряд із щоденними банківськими сервісами.

Нагадаємо, що в Україні також запустили перший мобільний банк Monobank від IT-компанії Fintech Band. Отримати карту можуть фізичні особи – досить встановити додаток для смартфона, завантажити фото паспорта та ідентифікаційного коду – в 23 містах, у тому числі в Києві, Львові та Одесі.

Два канадських банки піддалися кібератаці, у результаті якої хакери вкрали дані клієнтів.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: