Мінекономрозвитку запропонувало задекларувати криптовалюту

479
pixabay
Законопроект передбачає добровільне «нульове» декларування віртуальних валют і активів

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України запропонувало запровадити добровільне «нульове» декларування криптовалюти, щоб ввести їх в банківську систему, повідомив «Інтерфакс-Україна». 

В Україні запропонували запровадити податок на криптовалюту

Концепція державної політики у сфері віртуальних активів пропонує законодавчо визнати частину учасників ринку віртуальних валют суб’єктами первинного фінансового моніторингу.

МЕРТ має намір закріпити за ними державне регулювання і нагляд для запобігання та протидії відмиванню доходів. Учасники ринку також повинні будуть періодично надавати звітність про свою діяльність.

У Концепції є визначення для понять віртуальної валюти, майнінгу, віртуальних активів.
Так, віртуальна валюта визначена як цифрове представлення вартості, яка не має державного гарантування, не обов’язково прив’язане до законодавства, не має юридичного статусу валюти і грошей, але «приймається фізичними і юридичними особами як засіб обміну», який може бути переданий, збережений і торгуватися в електронному вигляді.

МЕРТ класифікує віртуальні активи як будь-які записи в розподіленому реєстрі записів, використання яких приведе до отримання економічної вигоди в майбутньому.

Нагадаємо, що криптовалюти за три години втратили $13 млрд своєї вартості.

Хакери за півтора року вкрали криптовалюта на $1,2 млрд.

Поділитися: