Microsoft інтегрував LinkedIn у свій офісний пакет

177
techcrunch.com
Побачивши зростання популярності свого профілю, не лякайтеся: HR тепер зможуть шукати співробітників просто за допомогою Office 365

У монополіста корпоративного програмного забезпечення дійшли руки впритул зайнятися своїм торішнім придбанням. Купивши LinkedIn за $26,2 млрд ще рік тому, корпорація Microsoft нарешті придумала, як використати всі дані про користувачів ділової соціальної мережі.

У понеділок, 25 вересня, на конференції у Флориді (США) компанія оголосила про початок інтеграції даних LinkedIn до карт профілів Office 365. Тепер ви зможете дізнатися більше про всіх колег і партнерів, контакти яких є в пошті і CRM, не заходячи до соцмережі, тобто просто в різних продуктах Office 365. Тому не переживайте з приводу своєї зростаючої популярності у хедхантерів – найпевніше, збільшення кількості переглядів вашого профілю й нові розсилки від соцмережі пояснюються цікавістю контрагентів.

Білл Гейтс віддав на благодійність 5% своїх статків

Ідея інтеграції Microsoft і LinkedIn полягає у створенні більш сучасного робочого місця, наголосив прес-секретар Microsoft Френк Х. Шоу: «Наприклад, перш ніж ви підете на інтерв’ю з претендентом на посаду, інформація про цю людину з LinkedIn з’явиться в його контактах у календарі Outlook».

Не плекайте ілюзій: Microsoft витратила 26,2 млрд «зелених» не лише щоб заощадити пару кліків мишкою. На наступному етапі корпорація збирається інтегрувати ці дані й у свою CRM-систему, тож її користувачі отримають можливість робити красиві бізнес-розсилки по базі соцмережі просто з CRM. «Мрії (маркетологів і продажників. – Ред.) дійсно збуваються», – пише автор тексту на Techcrunch.

Гендиректор «Microsoft Україна» Надія Васильєва впевнена: ключовий для бізнесу стає роль IT-директора

 

Джерело: Techcrunch
Поділитися: