Замість iPad: Microsoft випустить лінійку бюджетних планшетів Surface за $400

531
www.shutterstock.com
Випуск гаджета заплановано на другу половину 2018 року

Американська корпорація Microsoft випустить лінійку бюджетних планшетів Surface вартістю $400 у другій половині 2018 року. Компанія планує таким чином випередити свого конкурента Apple з його iPad на ринку планшетів, повідомили анонімні джерела Bloomberg.

Нові Surface матимуть 10-дюймовий екран – практично один в один з iPad, але трохи менше 12-дюймового планшета лінійки Surface Pro. Ще одна візуальна схожість із «яблучним» гаджетом – заокруглені краї, невластиві поточним моделям Microsoft.

Глава Windows йде у відставку через реорганізацію Microsoft

Планшети отримають роз’єм USB-C, нову зарядку і новий стандарт синхронізації, який передбачений у лінійці останніх смартфонів Microsoft. Новенькі Surface стануть на 20% легшими від своїх попередників, але також будуть на чотири години менше тримати заряд. Для порівняння: останній планшет Surface Pro працює від батареї 13,5 годин.

За словами анонімних джерел, планшети «начинили» процесорами, включаючи графічні, американської компанії Intel.

Microsoft має намір випустити кілька варіантів новеньких Surface: з об’ємом пам’яті на 64 і 128 Гбайт, а також з підтримкою стандарту зв’язку LTE. Традиційно планшети оснастять підставкою для вертикального набору тексту і перегляду відео, а працюватимуть вони на ОС Windows 10 Pro.

Для Microsoft нова лінійка планшетів – шанс збільшити свій дохід. За останній фінансовий рік виручка від продажу планшетів Surface впала на 2% через скорочення обсягів продажів планшетів лінійки Surface Pro.

Нагадаємо, що в березні Apple випустив бюджетний iPad з підтримкою Apple Pencil для школярів вартістю $329.

Microsoft може піти слідами конкурента і популяризувати свої нові планшети серед учнів і викладачів, а також шкіл, які зацікавлені в оптових закупівлях, припустив Bloomberg.

Топ-менеджер Microsoft пішла у відставку після 25 років роботи в корпорації.

 

Джерело: Bloomberg

Поділитися: