Microsoft отримав рекордну виручку в $110 млрд

252
flickr.com
Дохід приніс хмарний бізнес, включаючи «хмару» Azure

Американська технологічна корпорація Microsoft вперше в історії отримала рекордну виручку в розмірі $110 млрд за підсумками фінансового року, який завершився 30 червня.

Компанії вдалося збільшити оборот і прибуток переважно за рахунок сегмента хмарних сервісів, повідомив Business Insider. 

Microsoft визнали найкращим у світі IT-гігантом

Згідно зі звітом, виручка Microsoft за четвертий квартал становить $30,1 млрд замість очікуваних $29,2 млрд. Чистий прибуток сягнув $8,8 млрд – $1,14 в перерахунку на акцію замість прогнозованих $1,08. Акції корпорації подорожчали на 4% одразу після оприлюднення звітності.

Windows Azure
flickr.com

Запорукою успіху Microsoft стало значне зростання в сегменті хмарних сервісів. Виручка «Розумної хмари» (Intelligent Cloud), включаючи «хмару» Microsoft Azure, зросла на 23% – до $9,6 млрд.

Загалом за рік прибуток хмарного бізнесу Microsoft збільшився на 53% – до $6,9 млрд.

Продажі підрозділу Productivity and Business Processes, яке випускає пакет додатків Microsoft Office, підскочили на 13% – до $9,7 млрд. Виручка підрозділу More Personal Computing, куди входять продукти Windows, the Xbox і Surface, зросла на 17% – до $10,8 млрд.

Нагадаємо, що Microsoft вперше з 2015-го випередив Alphabet за капіталізацією, після того як розповів про майбутнє Windows і нової програми Your Phone.

Поділитися: