МХП запускає акселератор аграрних інновацій

203
latifundist.com
Переможці проекту зможуть співпрацювати з українським агрохолдингом

У вівторок, 14 листопада, в Україні стартував акселератор аграрних інновацій MHP Accelerator. Він був створений технологічним кластером Radar Tech і проектом Agrohub за фінансової підтримки агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП).

За словами засновника Agrohub і співзасновника Radar Tech Юлії Порошенко, програма акселератора розрахована на сім місяців.

На першому етапі MHP Accelerator відбере 25-35 аграрних стартапів. Спочатку вони пройдуть преакселераційну програму, під час якої здобуватимуть фундаментальні знання. До фіналу конкурсу пройдуть десять команд, на яких очікує повноцінна 3-місячна акселерація.

Інновації та безпека: що чекає на агросферу України

Переможці проекту отримають можливість укласти контракт із МХП. У межах проекту команди на практиці зможуть випробувати свої розробки, а МХП висловить свою експертну думку і надасть менторів.

«На мою думку, для будь-якої інноваційної команди головним призом стане отримання такого замовника, як МХП, і укладення з ним комерційного контракту на реалізацію своєї ідеї», – вважає Юлія Порошенко.

Проект охопить всю Україну – як великі, так і малі міста країни.

Як ми писали раніше, Європейський банк реконструкції і розвитку може виділити українському агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» кредит на €25 млн під будівництво біогазового заводу у Вінницькій області.

А в інноваційному парку UNIT.City запрацювала платформа AGRITECH UNIT, створена для розвитку інновацій в агросекторі України і Східної Європи.

 

Джерело: Latifundist.com
Поділитися: