МХП програв боротьбу за французьку Doux Group

151
fmcgclub.com
У 2018-му український агрохолдинг вкладе більше $250 млн у власний розвиток

Комерційний суд французького міста Ренн ухвалив рішення продати активи французької компанії Doux Group, одного з найбільших у світі виробників домашньої птиці, компанії LDC з Франції і холдингу з виробництва продуктів харчування Al-Munajem із Саудівської Аравії.

І відхилив пропозицію від українського агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП), який мав намір вкласти в компанію-банкрута €150 млн.

Doux Group
latifundist.com

Покупці з Франції і Саудівської Аравії зобов’язалися зберегти робочі місця понад 900 з 1200 працівників неплатоспроможної Doux Group.

Активи розділять. Саудівська Al-Munajem управлятиме виробництвом замороженої курки, яку поставляють на зарубіжні ринки, а французька LDC отримає фабрику напівфабрикатів.

LDC має намір інвестувати в розвиток Doux Group €60 млн. Зокрема, компанія планує побудувати новий завод для поставок домашньої птиці в харчову галузь та ресторанну мережу Франції.

Переможцем Агрохакатона-2018 став портал для органічного виробництва

LDC і Al-Munajem також домовилися з французькою сільськогосподарською групою Terrena, материнською компанією Doux Group, створити спільне підприємство, яке співпрацюватиме з фермерами-партнерами Doux Group.

Фінансовий директор МХП Вікторія Капелюшна, коментуючи рішення суду, наголосила, що «йдеться не про продаж компанії, але про продаж активів».
Вона заявила, що МХП розглядає варіанти купівлі нових активів у кількох країнах, зазначивши, що агрохолдингу дуже цікавий ринок Близького Сходу.

Капелюшна додала, що в 2018-м МХП інвестує понад $250 млн у розвиток власної інфраструктури: запуск другої лінії на Вінницькій птахофабриці, біогазового комплексу у Вінниці і модернізацію наявних потужностей.

Як ми писали раніше, ЄБРР виділив МХП кредит у € 25 млн на біогазову установку.

А МХП запустив акселератор аграрних інновацій.

 

Джерела: Reuters, Інтерфакс-Україна

Поділитися: