МХП має намір поглинути французьку Doux Group

147
www.challenges.fr
Український агрохолдинг готовий інвестувати у французького виробника курятини €150 млн

Український агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) веде переговори про поглинання французької компанії Doux Group, одного з найбільших в світі виробників домашньої птиці.

Найбільший виробник курятини в Україні звернувся до французького регулятору з пропозицією врятувати конкурента від банкрутства.

«На сьогоднішній день МХП тільки веде переговори з Doux. Про результати зможемо повідомити, коли буде фінальне рішення», – прокоментували KFund Media в прес-службі компанії.

МХП готовий інвестувати в реорганізацію бізнесу Doux Group €150 млн з умовою, що не менше €70 млн йому компенсують у вигляді державних субсидій, повідомляє французька Challenges.

Кожен четвертий дрон в Україні «працює» в агрокомплексі

Український агрохолдинг наполягає на звільненні 200-550 співробітників Doux Group. Зараз у французькій компанії працюють 1,2 тис. осіб.

Є думка, що МХП може бути зацікавлений в покупці, щоб отримати виробничу базу і «реєстрацію» у Франції як країні Європейського Союзу.

Фінансові проблеми у Doux Group почалися в 2016 році через демпінг цін на курятину на головному для французького виробника ринку – в Саудівській Аравії.

Минулого тижня французька сільськогосподарська група Terrena, материнська компанія Doux Group, заявила, що не може далі фінансувати діяльність компанії, яка щомісяця зазнає збитків в розмірі €3 млн.

Як ми писали раніше, в 2017-м експорт української агропродукції в Євросоюз виріс на 37% – до $5,8 млрд.

А ЄБРР виділив МХП кредит в €25 млн на біогазову установку.

Поділитися: