Мережа британських пабів JD Wetherspoon пішла із соцмереж на знак протесту

159
www.reuters.com
Клієнти будуть і без соціальних мереж, упевнений засновник Тім Мартін

Мережа британських пабів JD Wetherspoon, близько 900 закладів у Великій Британії та Ірландії, видалила всі свої акаунти в соціальних мережах Twitter, Facebook і Instagram на знак протесту проти зловживання персональними даними користувачів. Про це заявив генеральний директор і засновник компанії Тім Мартін.

Соціальні мережі: 8 правил ведення корпоративного акаунта

«Стає дедалі очевиднішим, що люди витрачають занадто багато часу на Twitter, Instagram і Facebook», – наголосив Мартін у своїй заяві.

Рішення прийнято на тлі скандалу Facebook, найбільшої соціальної мережі в світі, з британської аналітичною компанією Cambridge Analytica, яка зберігала і аналізувала дані близько 87 млн ​​користувачів Facebook (у тому числі Марка Цукерберга, про що він недавно заявив) без їхнього відома.

Мартін упевнений, що видалення акаунтів жодним чином не вплине на ведення бізнесу, ґрунтуючись на «баченні переважної більшості менеджерів пабу». JD Wetherspoon виступає проти соціальних мереж також через поширення фейковий новин і розпалювання ненависті, в чому не так давно компанія переконалася на власному досвіді.

Торік користувач Twitter звинуватив компанію в тому, що вона нібито забороняє своїм співробітникам носити на роботі червоні маки в День пам’яті загиблих у Першій і Другій світових війнах. Компанія тоді опублікувала спростування.

Нагадаємо, що соціальні мережі просувають провокативні пости.

Facebook: під загрозою опинилася конфіденційність даних майже всіх 2 млрд користувачів.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: