Mercedes представив власний електромобіль

698
www.mercedes-benz.com
Тим часом у Франкфурті через суд можуть заборонити дизельні авто

Агресивний бренд автомобілів бізнес-класу Мерседес представив перший власний електромобіль.

На презентації потенційного конкурента Tesla стало відомо, що суд у Німеччині розглядає вимогу місцевих екологів заборонити використання дизельних моторів у Франкфурті, фінансовому центрі країни.

Перший цілковито електричний Mercedes EQC – це позашляховик із запасом ходу в 450 км на одному заряді і традиційним для бренду класним дизайном, повідомляє Reuters.

До 2025-го електромобілі можуть стати дешевшими за традиційні авто

Компанія Daimler, виробник авто, планує до 2022 року почати випуск уже 10 моделей електромобілів. За словами генерального директора Daimler Дітера Цетше, до 2025 року електрична лінійка становитиме до 15-25% продажів бренду.

Десяток нових електромоделей покриє до 60% німецького ринку електромобілів, упевнений Цетше.

Американська Tesla зможе конкурувати з німецькими машинами в ціні, однак конкурент зіштовхнеться з проблемами під час масштабування бізнесу, впевнений гендиректор Daimler. На боці німецьких автовиробників – столітній досвід виробництва і мільйони лояльних клієнтів.

знак Diesel
www.autolink.careers

Зараз у німецькому Вісбадені суд розглядає позов екологічної групи Deutsche Umwelthilfe (DUH) про заборону використання автомобілів з дизельними двигунами у фінансовій столиці країни Франкфурті.

Німецькі дизельні авто останнього покоління відповідають новим стандартам шкідливих викидів, проте більшість дизелів у країні старші.

DUH упевнений, що тільки завдяки забороні дизельних вихлопів Франкфурт зможе виконати європейські нормативи чистого повітря: вміст діоксиду азоту не повинен перевищувати 40 мкг на 1 куб. м. Ці норми порушуються починаючи з 2010 року.

Суддя Рольф Хартманн у середу, 5 вересня, дав зрозуміти, що готовий підтримати заборону: «Ми маємо зрозуміти, що це загроза нашому здоров’ю».

На початку року портовий Гамбург уже заборонив в’їзд дизельних автомобілів, що не відповідають стандартам Євро-6. В Аахені, Дюссельдорфі та столиці автопрому Штутгарті заборони поки що на стадії розгляду.

Volkswagen випустить 40 моделей електромобілів у Китаї.

Geely витратить $5 млрд на комплекс заводів з виробництва електромобілів.

Поділитися: