Meituan залучив $4,2 млрд інвестицій на IPO в Гонконгу

155
www.reuters.com
Компанія виручила $1,5 млрд від п'яти великих інвесторів, серед яких його власник китайська компанія Tencent

Сервіс знижок і доставки їжі Meituan, фінансований китайським IT-гігантом Tencent, залучив $ 4,2 млрд в рамках свого IPO в Гонконзі, повідомив Reuters з посиланням на анонімні джерела.

Meituan продав понад 480 млн акцій по $8,79 кожна, після чого компанію оцінили в $52,8 млрд. Вона отримала міцну фінансову підтримку інституційних інвесторів.

Tencent відправляє свій стартап модного одягу на IPO в США за $4 млрд

Зокрема, Meituan виручив $1,5 млрд від п’яти інвесторів: Tencent ($400 млн), Oppenheimer ($500 млн), Lansdowne Partners ($300 млн), фондів Darsana ($200 млн) і China Structural Reform Fund ($100 млн).

«У інвесторів цілком позитивний погляд на компанію», – вважає директор з продажів брокерської фірми UOB Kay Hian Стівен Леунг.

Meituan планує витратити виручені гроші на поліпшення технології, розвиток нових сервісів і продуктів, а також інвестувати в активи для бізнесу. Завдяки IPO компанія також змогла зміцнити свою позицію на китайському ринку по відношенню до його головного конкурента – сервісу доставки їжі Ele.me, який цього року купила китайська корпорація Alibaba.

Тепер IT-гігант вирішив об’єднати свої сервіси доставки їжі.

Поділитися: