MasterCard і Wirecard в Європі запровадили безконтактні платежі в «розумні» девайси

249
www.wirecard.com
Глобальна платіжна система і розробник ПЗ розширюють партнерство на ринку «розумних» девайсів

Глобальна платіжна система MasterCard у Німеччині почала приймати платежі з «розумних» девайсів, на які встановлено додаток boon від Wirecard, повідомляє Pymnts.com.

Функція доступна на спортивних девайсах компанії Garmin, а в найближчому майбутньому мобільні платежі можна буде здійснювати і з «розумних» годинників.

5 незвичайних способів оплати послуг і товарів

Клієнти Garmin Pay уже можуть здійснювати платежі зі своїх смарт-годинників із встановленим boon у Німеччині та шести інших європейських країнах. При цьому не задіюється жоден банк – лише безконтактна картка MasterCard.
Компанії вважають свій додаток boon найперспективнішим і таким, що найбільш швидко зростає, мобільним платіжним рішенням в Європі за останні три роки.

Зараз сервіс працює зі спортивними годинниками-трекерами vivoactive 3 і vivoactive 3 Music, Forerunner 645 і Forerunner 645 Music GPS, а також серією fenix 5 Plus.

Тепер любителям бігу та інших видів спорту на свіжому повітрі не знадобиться гаманець або додаткова кишеня для банківської картки: за покупки під час тренування вони зможуть заплатити одразу за допомогою свого годинника, наголошує виконавчий віце-президент зі споживчих рішень Wirecard Георг фон Валденфельс.

MasterCard із серпня 2017 року вже приймає безконтактні платежі зі смарт-годинника компанії Fitbit.

З 2019 року MasterCard запровадить біометричне підтвердження платежів.

У Києві безконтактно можна платити не лише в метро, ​​а й у троєщинському трамваї.

Поділитися: