Маск представить електровантажівку від Tesla на місяць пізніше

158
linangc.com
Запас ходу до 480 км дозволить електротягачу Tesla Semi конкурувати з дизельними далекобійниками

Презентація електровантажівки Tesla Semi запланована на 26 жовтня в Хоторне. Про це мільярдер Ілон Маск, глава виробника електромобілів Tesla, написав в Твіттері.

Ще в минулому році ринок комерційних автомобілів розбурхала новина: вантажівка на електробатареях від Маска зможе конкурувати зі звичайними дизельними траками, які можуть проїхати до 1000 миль (1600 км) на одному баку. У квітні Маск анонсував презентацію Tesla Semi на вересень.

Одночасно Tesla послідовно розвиває автономні технології. Впровадження автопілота в майбутній електровантажівці може дати розробці Маска перевагу на висококонкурентному ринку комерційних перевезень перед такими гігантами, як Uber Technologies та Waymo – транспортним підрозділом корпорації Alphabet (Google).

Tesla розробляє електричний тягач, який буде здатний їздити на далекі відстані поодиноко або навіть в автопоїздах за головним автомобілем. Про це свідчать витяги з серпневого обговорення можливих дорожніх випробувань між автомобільною компанією та транспортним департаментом штату Невада.

Тоді ж стало відомо, що майбутній великовантажний трейлер розрахований на запас ходу в 200-300 миль (320-480 км), що цілком дозволяє йому конкурувати зі звичайними дизелями.

Не менш успішно Ілон Маск розвиває і галактичний бізнес в компанії SpaceX.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: