Маск поводиться в бізнесі, як інфантильна дитина

264
www.reuters.com
Американський політолог і стратег, екс-радник з комунікацій Білого дому Стів Беннон вважає дії голови Tesla дитячістю

Колишній стратег Білого дому Стів Беннон в інтерв’ю CNN заявив, що Ілон Маск та інші глави IT-корпорацій – «абсолютні інфантили» в бізнесі, цитує Business Insider.

Беннон оцінив інтерв’ю глави Tesla і Space X Ілона Маска газеті The New York Times як абсолютний «емоційний провал», а його заяви про виведення Tesla з біржі й наявність фінансування назвав «чистою брехнею».

Сам Маск віджартувався: «Це найкращий PR за довгий час».

Маск і Беннон спілкувалися особисто, коли Беннон очолював офіс Дональда Трампа, а Маск був членом двох експертних рад адміністрації Білого дому. Пізніше, коли в червні 2017 року президент США прийняв рішення вийти з Паризького угоди про зміну клімату, Маск склав із себе повноваження радника.

Кризовий менеджмент Tesla: 6 уроків Ілона Маска

У середу, 30 серпня, в інтерв’ю CNN Беннон не добирав слів про стилі ведення бізнесу багатьох IT-топів – на його думку, це «соціопати» і «нарциси». При цьому весь гнів він обрушив на Маска і Tesla.

Екс-стратег Білого дому впевнений, що рада директорів компанії не контролює дії мільярдера-новатора, а той «відверто бреше».

«І це ви називаєте рівнем зрілості для таких людей? Це не дорослі, це інфантильні діти», – заявив Беннон.

Акції Tesla почали падати одразу після сумнозвісного твіта Маска про «секретне фінансування», а після того, як глава компанії заявив, що припиняє процес виведення Tesla з біржі, впали ще на 5%.

Фінансова корпорація BlackRock, найбільший акціонер Tesla (6,5 млн акцій з 170 млн), продовжує наполягати на тому, що в Tesla необхідно розділити посади голови правління й голови ради директорів. Це офіційно підтвердила комісія з цінних паперів та фондового ринку США SEC, повідомив Reuters.

У червні проти поділу проголосували власники понад 86 млн акцій, і мільярдер зберіг свою посаду в компанії.

Поділитися: