Маразм міцнішав: влада США бачить загрозу нацбезпеці в угоді Broadcom і Qualcomm

147
www.notebookcheck.net
Пропозицію про злиття перевірять на участь третьої сторони, зацікавленої в завданні шкоди Америці

Пропозиція сінгапурського виробника модемів Broadcom Ltd. про купівлю за $117 млрд американського виробника мікропроцесорів Qualcomm несе потенційну загрозу національній безпеці США. Такого висновку дійшли члени американської урядової групи з питань нацбезпеки.

Пропозицію необхідно детально вивчити на предмет потенційних ризиків для нацбезпеки США, повідомив високопосадовець з міністерства фінансів США в своєму листі, адресованому обом компаніям.

Qualcomm і Broadcom обговорювали угоду про злиття 14 лютого

Увага уряду привернув факт співпраці Broadcom з низкою іноземних організацій, повідомив Аймен Мір, заступник помічника міністра фінансів з питань безпеки інвестицій. Яких саме – він не уточнив.

Комітет з іноземних інвестицій США (CFIUS) вже видав ордер на проведення позачергової перевірки: чи бере участь в угоді третя безіменна сторона, яка через Broadcom може завдати шкоди нацбезпеці США.

Сінгапурський виробник погодився співпрацювати з CFIUS.

Через дії американської влади Qualcomm переніс засідання ради директорів, на якому мав прийняти остаточне рішення щодо пропозиції про купівлю. Акції компанії тоді впали на 3%.

Broadcom – не єдиний азійський виробник, який став жертвою упередженості американських регуляторів. Раніше члени Конгресу США змусили AT&T, другого найбільшого мобільного оператора США, розірвати ділові відносини з китайським виробником телеком-обладнання Huawei через підозри в шпигунстві на користь китайських спецслужб.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: