Мандрівка у майбутнє: фоторепортаж з UNIT City

203
K.Fund Media
Чим живе інноваційний парк через п'ять місяців після відкриття

У інноваційному парку UNIT City зараз працюють два проекти: центр розвитку технологічних компаній (Technology Companies’ Development Center, TCDC) та UNIT Factory – освітній проект для IТ-спеціалістів.

Нагадаємо, що проект розташовано на території колишнього Київського мотозаводу.

На першому поверсі будівлі TCDC знаходяться лабораторії, доступ до яких допомагає малим та середнім технологічним компаніям отримати знання, яких бракує, експертизу, а також — доступ до виробничих потужностей та надсучасних технологій.

Тут розташовано навчальні класи Міжкорпоративного університету BIONIC University, лабораторія технології розподіленого доступу Blockchain Lab, Maker’s Hub, а також дві унікальних для України лабораторії:

FabLab Fabricator

Лабораторія швидкого прототипування, частина всесвітньої мережі із більше ніж 1150 подібних місць. Обладнання лабораторії дозволяє працювати практично із будь-якими існуючими в світі матеріалами, створюючи з них продукти практично будь-якого розміру — від спіннерів на 3D-принтерах, до статуй та будинків за допомоги технологій нового покоління.

SensoramaLab

Лабораторія віртуальної, доповненої та змішаної реальності від украинскої компанії-засновника всесвітньо відомого проекту Chornobyl 360. В SensoramaLab представлено всі сучасні технології для  розробки та взаємодії з однією із найбільш перспективних технологій нашого часу.

Другий поверх — це офіси великих корпоративних гарвців технологічного ринку. Серед них — урядова ініціатива Hi-Tech Office, венчурний фонд USP Capital Fund, «Платформа цифрових інновацій», офіси консалтингових компаній та інші.

На третьому поверсі розташувалися офіси малих та середніх технологічних компаній.

Проекти TCDC та Unit Factory, як і К.Fund Media, реалізуються за підтримки підприємця Василя Хмельницького
Поділитися: