Майже 1200 водіїв Uber у Данії доплатять у бюджет $1,9 млн податків

196
www.shutterstock.com
Податкова служба королівства перевірила декларації колишніх водіїв таксі-служби і недорахувалася надходжень

Податкові органи Данії виставили 1,2 тис. колишнім водіям Uber, найбільшого в світі таксі-сервісу, рахунок на сплату додаткових податків загальною сумою $1,9 млн. Причина – ухилення від сплати податків за роботу в 2014-2015 роках.

У лютому 2017 року парламент Данії ухвалив новий закон, що посилює вимоги до роботи служб таксі, в тому числі Uber. За новими нормами, всі машини необхідно було обладнати датчиками під пасажирськими сидіннями й лічильниками.

Uber призупинив роботу в Словаччині через рішення суду

Американський таксі-гігант, присутній на ринку Данії з 2014 року, не погодився з вимогами і оголосив про припинення своєї діяльності в країні.

Податківці Данії перевірили податкові декларації 1195 водіїв Uber на основі даних, отриманих від голландських податківців, і виявили недостачу практично у всій звітності – у 1192 водіїв.

При цьому 154 справи водіїв відправлено на дорозслідування, і якщо груба недбалість у заповненні декларацій підтвердиться, водіям доведеться доплатити пеню.

«У Данії тисячі водіїв використовували додаток Uber для заробітку. Ми завжди нагадували їм про їхні податкові зобов’язання», – виправдовується Uber у заяві для Reuters.

Нагадаємо, що Uber у США відправлятиме водіїв на 6 годин відпочинку після 12 годин роботи, а в Європі – забезпечить страховкою своїх співробітників.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: