Майнери біткойнів можуть залишити Ісландію без електроенергії

349
www.crypto-news.net
У 2018 році на добування біткойнів витрачатимуть 840 ГВт, а на потреби острівних жителів – менше 700 ГВт, припускає енергокомпанія HS Orka

Добування біткойнів загрожує виснажити енергоресурси Ісландії. В останні роки на острові відкривається дедалі більше центрів майнінгу криптовалюти. Якщо їх кількість і надалі зростатиме, то Ісландія просто не зможе покрити всі потреби в електроенергії, попереджає місцева енергетична компанія HS Orka.

Тест: хто ви в світі криптовалют

«Зараз ми спостерігаємо експоненціальне зростання в споживанні електроенергії центрами», – повідомив глава HS Orka Йоганн Сноррі Сігурбергссон.

У 2018 році рівень споживання електроенергії майнерами біткойнів обіцяє перевищити позначку в 840 ГВт, тоді як населення Ісландії, як і в минулі роки, витратить не більше 700 ГВт, прогнозує Сігурбергссон.

Сьогодні на території Ісландії живе близько 340 тис. людей. Практично 100% електроенергії виробляється з відновлюваних джерел.

На Всесвітньому економічному форумі 2018 Крістін Лагард попередила про надто великі енергетичні «апетити» майнерів біткойнів.

Samsung почав виробляти чіпи для майнінгу.

 

Джерело: BBC
Поділитися: