Майнери біткойна випередили Ірландію за рівнем енергоспоживання

307
www.flickr.com/photos/gastev
До кінця року на «добування» криптовалюти витрачатимуть 7,67 ГВт електроенергії на годину

Обчислювальні комп’ютери і системи охолодження для «добування» біткойна у всьому світі споживають електрики більше, ніж вся Ірландія з витратою понад 3,1 ГВт на годину, повідомив Business Insider.

До кінця року на «добування» біткойнів витрачатимуть понад 7,67 ГВт на годину – це приблизно одна двохсота загального виробництва електроенергії планети. Однак цим апетити майнерів не обмежаться: вже наступного року вони досягнуть рівня енергоспоживання Австрії, яка сьогодні витрачає близько 8,2 ГВт на годину.

Майнери біткойнів можуть залишити Ісландію без електроенергії

Якщо уявити, що в світі з населенням понад 7,6 млрд людей усі витрачали би рівну кількість електрики, то на майнінг біткойнів припадала би норма 38 млн людей!

Однак наведені показники – не привід якнайшвидше розпрощатися з біткойном, вважає Business Insider. «Добування» криптовалюти, як і раніше, користується попитом і має всі шанси стати валютою майбутнього. За даними криптобіржі Coinbase, на 21 серпня курс біткойна становив $6,4 тис.

Нагадаємо, що нещодавно біткойн упав у ціні через хакерську атаку на південнокорейську криптобіржу Coinrail, а потім опустився нижче $6 тис., встановивши рекорд із листопада.

Поділитися: