Майнери біткойна споживають надто багато енергії, попереджує Крістін Лагард

134
coinspectator.com
Незабаром криптовалюти можуть випередити Аргентину в світовій енергосистемі

«Видобуток» криптовалют споживає стільки енергії, скільки сумарно країни «Великої двадцятки». Про це в четвер, 25 січня, заявила розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард на Всесвітньому економічному форумі у швейцарському Давосі.

За даними Bloomberg New Energy Finance (BNEF), за 2017 рік рівень споживання майнерами електрики зріс більш ніж у три рази – до 37 ГВт · год на день. Стільки ж енергії генерують 30 атомних реакторів потужністю в 1,2 ГВт при роботі на повній потужності.

«Майнінг біткоінів – це зло для енергетики. Якщо ситуація не зміниться, то система споживатиме стільки ж електрики, скільки Аргентина», – зазначила Лагард.

Кріптоінвестору на замітку: 6 ознак афери на ICO

Стрімке подорожчання криптовалют тільки стимулює їх «добування», через що важко прогнозувати напрям ринку, вважає аналітик BNEF Ізабель Едвардс.

За високих цін зберігається високий рівень споживання електроенергії. Однак її витрати можуть скоротитися, якщо вдосконалити комп’ютерну техніку.

«Клімат змінюється, поки ми спостерігаємо за тим, як багато вугілля використовують у деяких провінціях Китаю для майнінгу криптовалют», – прокоментувала Крістін Лагард.

Раніше ми писали, що китайський майнінговий гігант відкрив бізнес у Швейцарії.

Нагадаємо також, що Південна Корея заборонила анонімні угоди з біткойном.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: