Майк Бутчер: «У криптовалют немає регулювання, і якщо ви втрачаєте – то втрачаєте все»

188
K.Fund Media
Головний редактор TechCrunch про технології, біткойни та стартапи

Майк Бутчер, головний редактор TechCrunch всесвітньовідомого онлайн-медіа про технології та IT, – один з найбільш затребуваних медіаперсон. Вважається, що публікація в TechCrunch – це практично гарантія успіху технологічного проекту. В рамках закритої події Vision Meeting Майк зустрівся зі спільнотою Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs). Він розповів про тренди в технологіях, про криптовалюти та як потрапити на сторінки TechCrunch. K.Fund Media записав основні думки спікера.

Пророцтва збуваються

Кожен аспект життя зараз пов’язаний з технологіями. Ви буквально не можете включити телевізор або почитати газету, не натрапивши  на сюжет про технології. Що цікаво, це саме «підривний» і захопливий час в технологіях, який взагалі будь-коли був. Причина в тому, що багато передбачень, які ми робили в 1990-х, почали збуватися.

K.Fund Media

Я пам’ятаю, як в 1990-х під час розмови з одним хлопцем я сказав: «Як думаєш, буде час, коли люди зможуть «стрімити» онлайн-відео в інтернет?» А він відповів: «Не думаю, що це станеться».

Ми наймаємо дійсно хороших людей. Це люди, які не просто пишуть термінові новини, вони також зацікавлені, а не «відсиджують години» на роботі. Ми буквально одержимі висвітленням стартапів.

Трохи про майбутнє

Хто мій клієнт? Насправді – кожен з вас. Хто і нас не хоче знати, яким буде майбутнє? З цієї причини люди і читають TechCrunch. Тому що люди, про яких ми пишемо, будують майбутнє. Вони не скажуть: «О, давай зробимо черговий майданчик для онлайн-продажів». Ні, це не майбутнє. Серйозно, у нас машина в космосі, просто зараз… в 2018, привіт!

Якщо говорити про те, що відбувається – ми рухаємося до автономії

Ті самі Tesla – автомобілі, які самі себе водять. Роботи не влаштовують страйки, їм не потрібна пенсія і вони можуть працювати 24 години на добу.

Майнити чи не майнити?

Сьогодні біткойн  – це перше споживче використання системи блокчейн. Біткойн в 25 разів дешевший за золотий знак. Якщо біткойн замінить золото, то воно буде знецінене. Цікаво, чи не так?

Сьогодні можна знайти водія таксі, який хоче купити біткойн. Багато років тому водії таксі навіть гадки не мали, що це таке, сьогодні вони не знають жодну з криптовалют, що існують, окрім біткойна.

K.Fund Media

Але з точки зору технологій – біткойн вже «зроблений». Найцінніше в системі – Proof-of-stake (доказ частки володіння).

З приводу покупки, якщо ви одержимі криптовалютою – удачі. Там немає регулювання, і якщо ви втрачаєте – то втрачаєте все. Немає уряду, який допоможе вам, немає банку, який допоможе вам.

Але дійсно фундаментальна річ – це блокчейн. Він змінить багато індустрій.

Як потрапити в TechCrunch, якщо ви стартап

У світі неухильно зростає число стартапів. О боже, бачили б ви мою пошту щоранку! Це катастрофа. По-перше, вам потрібно не здаватися, бути наполегливим. По-друге, вам потрібно відрізнятися, бути не схожими.

Вам необхідно бути лаконічними та місткими

Ніяких 30-гігобайтових PDF-файлів. Ви відправляєте маленький лист з невеликими параграфами на TechCrunch.com.

Проте, найважливіше – думати інакше. Я не кажу робити щось зовсім божевільне, на кшталт стрибка з даху. Проблема стартапів в тому, що вони будують-будують і будують, але не помічають, що відбувається навколо. А ось місяць тому була історія, пов’язана з їх сферою, яку вони проігнорували.

K.Fund Media

Журналісти працюють не для того, щоб писати про вашу компанію, а для того, щоб писати новини для своїх читачів. Якщо у вас є щось, чим зацікавляться читачі, ви дотримаєте увагу ЗМІ.

Поділитися: