Майбутнє та бізнес-спілкування: 5 івентів, які радимо відвідати у вересні

2728
Shutterstock
Підбірка освітніх заходів, які пройдуть першого осіннього місяця

TEDxKyiv 2018: Спадок Майбутнього


Коли: 8-9 вересня, 9:30 — 15:00

Де: виставковий центр «АККО Інтернешнл» (пр. Перемоги, 40б)

Вартість: 1500 грн


Серія мотиваційних виступів від активних та успішних українців. Говоритимуть про майбутнє та місце людини в ньому, чому сьогодні потрібно жити так, щоб залишити користь нащадкам, де брати сили та мотивацію.

Спікери: інженер по розробці систем машинного навчання Олесь Петрів, співзасновник та СЕО студії онлайн-освіти EdEra Ілля Філіпов, вчений-орнітолог, зоолог, популяризатор науки Наталія Атамась. Список лекторів ще доповниться.

Івент підходить для всіх, хто цікавиться розвитком та майбутнім.


Як власник впливає на сервіс компанії


Коли: 10 вересня, 19:00 — 20:30

Де: Києво-Могилянська бізнес-школа (вул Волоська, 8/5)

Вартість: 450 грн


Побудувати сервісну культуру в компанії — непросте завдання, яке займає багато часу. Якщо ж це зробити, то налаштування процесів, відбір та адаптація людей, побудова довготривалих стосунків з клієнтами стають приємним і цікавим завданням. На заході обговорять, як власнику передати своє бачення сервісу компанії та системно створити його.

Спікер: консультант із сервісу в Східній Європі, партнер компанії The Dijulius Group, USA Анастасія Владичинська. В Україні працює з банками, IT-компаніями, приватними клініками, ресторанами та готелями.

Івент підходить для власників бізнесу.


Цифровий етикет, або як не бісити людей


Коли: 13 вересня, 19:00 — 21:00

Де: Chasopys Eduspace (вул. Велика Васильківська, 30)

Вартість: 250 грн


В XXI столітті цифровий етикет ― це неформальна основа як бізнес-листувань, так і особистих переписок. Особливо важливо правильно зарекомендувати себе незнайомій людині чи потенційному партнеру. Тому на лекції розкажуть, чому потрібно перечитувати листи перед відправленням, яка роль емодзі в переписках та що важливіше: тема листа чи його зміст.

Спікер: PR-спеціаліст кінотеатру «Планета кіно» Віра Щербакова.

Івент підходить для всіх, хто користується перепискою для ділового спілкування.


Мистецтво ефективної презентації


Коли: 25-26 вересня, 9:00 — 18:00

Де: UNIT.City (вул. Дорогожицька, 3)

Вартість: від 5 тис. грн


Правильно себе зарекомендувати — справа не з легких. Але від цього залежить більша частина успіху вашого проекту. На події розкажуть, як ефективно доносити інформацію до нових партнерів, переконувати інвестора в корисності вашого проекту та отримувати фінансування, впевнено виступати перед публікою.

Спікер: бізнес-тренер з публічних виступів, автор програм та методик для топ-менеджерів світових корпорацій, тренер інституцій Європейського Союзу, консультант з публічних виступів урядових та бізнес організацій Нейл Еркарт.

Івент підходить для стартаперів, яким потрібно просувати свій проект, підприємцям, які прагнуть розширити клієнтську базу, директорам з розвитку бізнесу.


Велика презентація програм Бізнес-школи МІМ


Коли: 13 вересня, 19:00 – 21:00

Де: Бізнес-школа МІМ (вул. Шулявська, 10/12 в)

Вартість: безкоштовно


Справжня можливість для тих, хто замислюється над початком назчання у бізнес-школі побачити з середини, як вона працює і як проходить навчальний процес. Також під час презентації програм учасники зможуть поспілкуватися з викладачами, задати їм питання, що цікавлять особисто їх.

Спікер: віце-президент Бізнес-школи МІМ Олексій Виноградов. Партнер групи компаній Advanter Group. Керував маркетинговими проектами у компаніях Priocom, P5 Communications Inc., IDC. Автор понад 40 публікацій з маркетингу.


Поділитися: