Майбутні лідери: найперспективніші стартапи 2018 року

1493
Shutterstock
Венчурні компанії спрогнозували, які стартапи зададуть тенденції наступного року

Business Insider зібрав коментарі у найвпливовіших венчурних компаній, які тримають руку на пульсі світу стартапів. В опитуванні брали участь Accel, Andreessen Horowitz, Battery Ventures, Bessemer, Greylock Ventures, Kleiner Perkins, Sequoia, 8VC, Bloomberg Beta, BBG Ventures та інші. Вони назвали найперспективніші проекти, які обіцяють нові технології для бізнесу, охорони здоров’я, ігрової індустрії, суперкомп’ютерів та навіть відкритого космосу.

Toast: Програмне забезпечення для керування рестораном

pos.toasttab.com

Інвестиції: $134 млн

Toast – це мобільний додаток для ресторанів, який керує процесом від бронювання столиків до замовлень і програм лояльності.

Чому це перспективно. Toast зростає настільки швидко, що увійшов до трійки лідерів Deloitte Fast 500.


Roblox: Ігровий світ, створений дітьми для дітей

Roblox

Інвестиції: $99.2 млн

Roblox – онлайн-гра, в яку щомісяця грає близько 64 млн активних користувачів. Діти використовують платформу для створення 3D-світів та спільних ігор.

Чому це перспективно. «Кілька років тому найпопулярнішою відеогрою був Minecraft. Сьогодні це Roblox із його 29 млн ігор, створених користувачами, і 64 млн активних гравців по всьому світу», – каже Елман з Kleiner Perkins.


Zume Pizza: Роботи, які готують піцу

hightech.fm

Інвестиції: $48 млн

Використання робототехніки для приготування піци та автоматизації доставки таким чином, щоби піца була доставлена ​​покупцеві гарячою. Провісник нового типу смарт-індустрії доставки їжі.

Чому це перспективно: «У авторів проекту є цілком реальна мета – виробляти якісну свіжу їжу за доступною ціною завдяки новому підходу до процесу приготування та доставки», – вважає Урье Кім з Forerunner Ventures.


Celmatix: Персоналізована медична інформація для жінок

celmatix.com

Інвестиції: $47,1 млн

Ідея проекту: Celmatix використовує великі обсяги даних та генну терапію для розробки персональних рекомендацій в галузі репродуктивної медицини. У 2017 році компанія представила інновацію – генетичний скринінг маркерів, які можуть чинити негативний вплив на фертильність.

Чому це перспективно. Celmatix націлений на розв’язання комплексної проблеми недостатнього доступу до інформації про репродуктивне здоров’я.


Deepmap: Мапи для безпілотних автомобілів

mashable.com

Інвестиції: $32 млн

Deepmap пропонує мапи з високою роздільною здатністю для автономних транспортних засобів і використовує сенсори для спостереження і прогнозування дорожньої ситуації.

Чому це перспективно. Безпілотні автомобілі не будуть використовувати виключно навігаційну систему, їм потрібен комплексний інструмент для високої точності визначення місця розташування і безпечного переміщення. Крім того, Deepmap заснований досвідченою командою екс-співробітників Google Earth, Google Maps, Apple Maps та Baidu Maps.


Dia & Co: Мода для реальних жінок

Fashion Is Your Business

Інвестиції: $20 млн

Dia & Co – додаток для онлайн-шопінгу, орієнтований на жінок, які носять великі розміри одягу.

Чому це перспективно. Dia & Co поєднують висококласне виконання із глибоким розумінням інтересів клієнта. «Вони змогли використати величезний попит на ринку, який не був задоволений в достатній мірі ані онлайн, ані оффлайн ритейлерами», – каже Аміт Кумар з Accel.


Pymetrics: Використання нейронауки для найму співробітників

pymetrics.com

Інвестиції: $16,3 млн

Pymetrics використовує ігри, засновані на нейробіології, для допомоги компаніям в підборі та наймі співробітників, уникаючи підсвідомого упередженого ставлення.

Чому це перспективно. Pymetrics використовує штучний інтелект для того, щоб надати рівні умови максимальній кількості кандидатів, незалежно від статі, віку та культурних відмінностей.


Omni: Зберігання та оренда речей, які ви не використовуєте

businessinsider.com

Інвестиції: $14,8 млн

Omni надає послуги зберігання речей, каталогізує їх і дозволяє здавати в оренду.

Чому це перспективно. Багато компаній надають складські послуги, але Omni – перший сервіс, що працює на основі мобільного застосування. За допомогою цього майданчика можна створити каталог залишених на зберігання речей, здавати їх в оренду або підбирати те, що необхідно вам.


Molekule: Нанотехнології для боротьби із забрудненням навколишнього середовища

molekule.com

Інвестиції: $13,4 млн

Molekule пропонує очищувач повітря, який використовує нанотехнології. Він руйнує і знищує забруднюючі речовини на молекулярному рівні.

Чому це перспективно. На відміну від традиційних систем, які блокують частки, що завдають шкоди здоров’ю, Molekule їх знищує. Десятки мільйонів людей страждають від астми або серйозних алергій через погіршення якості повітря. А повітря всередині приміщень забруднене приблизно в 5 разів більше, аніж на відкритому просторі. Molekule – перша компанія, що пропонує ефективне рішення проблеми.


Citizen: Попередження користувачів про надзвичайні ситуації

businessinsider.com

Інвестиції: $12,16 млн

Citizen – це програма, яка надає дані про надзвичайні події по сусідству із місцезнаходженням користувача в режимі реального часу.

Чому це перспективно. Сьогодні мало людей має доступ до інформації, яка безпосередньо впливає на особисту безпеку. Citizen миттєво повідомляє про інциденти, про які повідомляється по лінії 911.


Relativity Space: 3D-друк ракет

businessinsider.com

Інвестиції: $8,4 млн

Relativity Space – автоматизоване підприємство із виробництва бюджетних ракет для здешевлення транспортування в космос.

Чому це перспективно. «Relativity Space зуміли створити найбільший в світі 3D-принтер, який вимагав відносно невеликих інвестицій. Я стежу за тенденціями в сфері мікросупутників, на розробку яких потрібно значно менше коштів, ніж на повнорозмірні аналоги. В ракетобудуванні спостерігаються аналогічні тенденції», – говорить генеральний партнер Andreessen Horowitz Мартін Касадо.


Aurora Innovation: Безпілотні автомобілі

businessinsider.com

Інвестиції: $6,11 млн

Aurora Innovation – стартап, заснований ветеранами галузі транспортних засобів з Google, Tesla і Uber, який отримав дозвіл на тестування безпілотних авто на дорогах Каліфорнії в серпні поточного року.

Чому це перспективно. Безпілотні автомобілі можуть стати найбільшим економічним проривом з часів винаходу Інтернету. Сьогодні перевезення становлять близько 10% ВВП і безпосередньо впливають ще на 50%.


MoveWith: Фітнес світового рівня у вашому смартфоні

Boston Magazine

Інвестиції: $3,8 млн

MoveWith – персональний фітнес-застосунок, що пропонує аудіоуроки від знаменитих тренерів. Застосунок включає в себе як фізичні тренування, так і медитацію.

Чому це перспективно. «Зростання понад 100% щомісяця, застосунок містить всі компоненти, необхідні для досягнення цілей користувача: індивідуальні тренування для будь-якого рівня підготовки, інтегровані медитаційні програми, які врівноважують фізичні навантаження. MoveWith – це сучасний персоналізований цифровий тренажерний зал», – переконує Урье Кім з Forerunner Ventures.

Поділитися: