Ляльковод: як правильно маніпулювати босом

284
Shutterstock
Як скористатися найважливішими стосунками вашої кар'єри

Вам може не подобатися, що у вас є бос. Але поки ви не готові відкривати свій бізнес, бос у вас буде завжди. Ваша взаємодія з керівником визначатиме якість вашого життя на роботі, а також розвиток вашої кар’єри. Ці стосунки варті того, аби не наробити помилок.

Ось 6 порад щодо створення правильних стосунків, які будуть працювати на вас:

1

Познайомтеся із босом настільки добре, наскільки це можливо

Ви не можете керувати тим, кого не розумієте повністю. Отже, Мінді Макензі, авторка книги «Сміливе рішення: Сила істини, сказаної вашому босу, одноліткам та команді» (The Courage Solution: The Power of Truth Telling with Your Boss, Peers, and Team) радить присвятити час та свідомо докласти зусиль, аби дійсно пізнати свого боса. «Проведіть час, намагаючись зрозуміти, ким є ваш начальник, як він влаштований», — говорить вона.

Вам буде цікаво: Бос теж людина: фрази, на які чекає начальник

2

Дізнайтеся про бізнес усе, що тільки можна

Ознайомтеся із бізнесом, в якому ви працюєте, начебто ви є власником або виконавчим директором. У будь-якому разі, якщо ви хочете досягти лідерської ролі в компанії, це зробити необхідно, але це також принесе користь, навіть якщо ви цього не хочете.

Shutterstock

3

Прагніть більше спілкуватися

Берить на себе ініціативу, повідомляючи свого начальника, якщо ви припустилися помилки. Це також означає продемонструвати йому користь від сумнівів. Ці принципи є ціною створення міцних взаємоповажних стосунків із вашим босом. І вони потребують певної міри мужності.

4

Питайте, що є головним для вашого боса

Питайте, що є головним пріоритетом на тиждень, аби ви могли надавати інформацію або пропонувати рішення тоді, коли вони матимуть найбільший вплив. Якщо ви це зробите, то ваші ідеї та пропозиції привернуть належну їм увагу та повагу.

5

Відгукуйтеся позитивно

Якщо ви ненавидите свого боса, це не спрацює. Але якщо є речі, які він або вона робить правильно, обов’язково про це скажіть. Шукайте риси, якими ви захоплюєтеся та які поважаєте, і повідомляйте про це босу та іншим.

Shutterstock

6

Принесіть вашому начальникові успіх

Доти, доки ви вирішуєте працювати на свого боса, ваша робота полягає у тому, аби синхронізуватися з цією людиною, а не навпаки. Знайдіть думки і підхід, які зроблять вас та вашого боса успішними.

Вам буде цікаво: «Зціпивши зуби: що робити, якщо ви ненавидите свою роботу»

 

Джерело: Inc
Поділитися: