Львівський стартап потрапив до фіналу американського конкурсу «Disrupt Сан-Франциско»

147
techcrunch.com
Створений українцями агрегатор страховок поступився лише інноваційному бездротовому зарядному пристрою

Запущений українськими програмістами онлайн-сервіс Matic дійшов до фіналу конкурсу стартапів «Disrupt Сан-Франциско», що відбувався з 19 до 21 вересня.

Matic – агрегатор, що допомагає жителям США з вибором страховки. Розпочавши роботу в 2014-му, засновники цього стартапу, маркетолог із Каліфорнії Аарон Шифф та український програміст Сергій Кукунін, запустили готовий проект цієї весни.

Шифф займався пошуком інвесторів, налагодженням контактів та організаційно-бюрократичною частиною, а Кукунін зібрав команду з 16 айтішників, які створювали платформу з офісу у Львові.

Matic включили до шорт-листа з 22 стартапів, запрошених до участі в конкурсі. Американський медіапортал про технології TechCrunch, організатор Disrupt, вважав їх найцікавішими з усіх хай-тек проектів, які нещодавно почали розвиватися.

Раніше ми писали про хай-тек стартап для власників собак, який запустив віце-президент Yahoo

Після раунду презентацій і запитань експертів до фіналу пройшли шість учасників, у тому числі й український стартап.

Серед конкурентів Мatic були такі проекти: Augmedics і його рентгенівські окуляри для хірургічних операцій, Future Family з низьковитратною технологією тестів на фертильність, colormass із додатком для дизайнерів меблів, Onēva з інтернет-сервісом для найму доглядальниць, а також Pi з концептом бездротового зарядного пристрою.

Журі визнало переможцем і віддало призові $50 тис. проектувальникам адаптера, який зможе одночасно заряджати всі мобільні гаджети, що перебувають на відстані до 30 см від нього.

Проект Ілона Маска зі створення пристрою, що дає змогу підключати мозок людини до комп’ютера, менш ніж за два тижні залучив $27 млн інвестицій.

 

Джерело: Techcrunch
Поділитися: