Літо саморозвитку: 5 бестселерів Amazon

945
flickr.com
Про класичні прийоми підвищення власної ефективності, мистецтво вражати і переконувати та крах Theranos як застереження для інвесторів

K.Fund Media презентує добірку книг, що наразі розходяться на Amazon як гарячі пиріжки й стануть найкращою компанією для тих, хто не хоче байдикувати у відпустці.

«7 звичок надзвичайно ефективних людей», Стівен Кові

The 7 Habits of Highly Effective People

Тут не про те, як досягти успіху, а про те, як зробити успіх своїм способом життя, адже автор переконаний, що як в бізнесі, так і в особистому житті людина послуговується тими самими механізмами і мотивами. Поняття, які ще у 1989 році ввів у обіг Стівен Кові («зсув парадигми», «принцип win-win», «проактивна поведінка»), тренери та коучі активно застосовують і сьогодні. Ця книга вихідця із сім’ї мормонів, доктора релігієзнавства, підприємця і батька дев’ятьох дітей свого часу протрималася 220 тижнів у списку бестселерів New York Times і отримала звання найвпливовішої бізнес-книги за останніх 100 років за версією журналу Chief Executive. А наразі очолює топ продажів у своїй категорії на Amazon.

Більше про книгу «7 звичок надзвичайно ефективних людей»


«Історії у форматі TED», Акаш Карія

TED Talks Storytelling

Не кожному з нас бути Цицероном, але виступати доводиться багатьом. І кожному хочеться, щоб його зрозуміли правильно й пройнялися тим, що він каже. Акаш Карія консультує компанії з питань переконування, натхнення та мотивації. Це тонкі матерії, вправляючись в яких, завжди ризикуєш перетворитися на пустомелю чи зануду, якщо не знаєш, як говорити. Ця книга про 23 техніки ораторської майстерності, які успішно застосовують спікери TED, щоб зробити свої промови вартими уваги й зусиль. Головне, за словами автора, – розповідати історію, а не сипати тезами.


«Заповни свою воронку», Том Гопкінс та Ден Портік

Fill Your Funnel

Воронка продажів – це шлях клієнта від моменту, коли його привабив ваш товар, до рішення його придбати (як правило, чотири етапи: усвідомлення потреби → інтерес → рішення → дія). Ця книга пропонує покрокову інструкцію зі створення контенту для соцмереж (Facebook, Instagram, LinkedIn та Twitter), який «затягнув» би зацікавленого покупця й скоротив час на роздуми й вагання. Маркетологи Том Гопкінс та Ден Портік наводять конкретні кейси, які можна взяти за приклад, щоб провести ефективну соціальну медіа-кампанію.


«Погана кров», Джон Керрейроу

Bad Blood

Це книга журналіста-розслідувача Wall Street Journal та дворазового володаря Пулітцерівської премії про крах одного із найамбітніших стартапів Кремнієвої долини. У 2014 році молода і харизматична головна виконавча директорка Theranos Елізабет Голмс, яку називали «жіночою версією Стіва Джобса», заповзялася здійснити революцію в медицині. Для комплексного аналізу крові пацієнта знадобиться лише кілька краплинок з його пальця, обіцяла Голмс. На свій проект їй вдалося акумулювати мільярди доларів. Утім, як виявилося потім, у нього був один недолік, який тоді ніхто не помітив: технології, в майбутнє якої повірили інвестори, не існувало.


«Фактологічність», Ганс Рослінг

Factfulness

Це остання праця шведського лікаря та статистика Ганса Рослінга, в якій він наводить 10 причин, чому ми помиляємося щодо світу і чому все значно краще, ніж нам здається. Автор прагнув розвінчати найпоширеніші глобальні стереотипи, які, на його думку, стають на заваді прогресу нашої цивілізації. Щоб дати раду новим викликам, каже Рослінг, потрібно віддати належне наявним досягненням (він акцентує, зокрема, на тому, що зменшується кількість людей за межею бідності, водночас кількість дівчат, що отримують освіту, зростає). Ці позитивні зміни підказують, в якому напрямку слід рухатися. Білл Гейтс охарактеризував цю книгу як одну з найкращих, які він читав.

Більше про книгу «Фактологічність»


Дізнайтеся також про 5 книг від Білла Гейтса – завдання на літо для тих, хто прагне саморозвитку.

Поділитися: