Літні школи бізнесу: 5 можливостей навчання за кордоном

313
Shutterstock
Вивчати консалтинг і маркетинг можна поміж екскурсій до Голлівуду та Amazon

Фінанси, маркетинг, бізнес-стратегії і консалтинг можна вивчати у центрі Лондона, або поміж екскурсіями до Голлівуду та поїздками на величезні склади компанії Amazon. Такі можливості надають літні школи бізнесу за кордоном

International Summer School in USA

educationcorner

Коли: 9-23 липня

Де: University of Redlands, США
Дедлайн: 31 травня
Вартість: $2200 ($1900 – за умови оплати до кінця квітня). У вартість навчання входить проживання, харчування, екскурсії, трансфер з та в аеропорт. Авіаквитки та візові збори потрібно оплачувати додатково


Бізнес-школа розрахована на студентів, які цікавляться бізнесом, економікою, маркетингом. Серед викладачів лекцій та практичних занять – представники американських навчальних закладів та інституцій, зокрема, Федерального резервного банку США (ФРБ), інший банковських та фінансових установ США, експерти в галузі зовнішньої політики США і т.ін.

Також передбачені візити до ФРБ, Amazon Fulfilment Center (склади компанії, де ви побачите весь ланцюжок сервісу, який запускається у момент замовлення товару на сайті), екскурсії на Греблю Гувера, у порт Лос-Анджелеса, до Голлівуду, Лас Вегасу, Діснейленду, Студії Юніверсал тощо. Мова навчання – англійська. По завершенню школи всі учасники отримують сертифікат міжнародного зразка, виданий Університетом Редландсу.

Детальніше тут.


Summer School in London

grantist.com

Коли: перша сесія з 3 по 21 липня, друга – з 24 липня до 11 серпня
Де: Imperial College Business School, Лондон
Дедлайн: як правило, за два місяці до початку навчання
Вартість: $2072 за одну сесію; вартість навчання не передбачає проживання та харчування


Школа розрахована на студентів і аспірантів, які вивчають бізнес та фінанси. Програма, яка матиме місце у центрі Лондона, містить дві сесії, кожна з яких складається з трьох курсів. Під час першої сесії студенти вивчатимуть принципи фінансування, облік людських ресурсів та підприємницький Smart Camp.

На другій сесії викладатимуть корпоративні фінанси, бізнес-стратегії і консалтинг та стратегічний маркетинг. Є можливість прослухати одну сесію та окремі курси.

Обов’язкова умова – вільне володіння англійською.

Детальніше тут


Oxford Summer Business School

ox.ac.uk

Коли: липень–серпень
Де: University of Oxford, Велика Британія
Дедлайн: сплатити за курс потрібно за 10 тижнів до старту
Вартість: $2100 за одну сесію; вартість включає лекції, візити, навчальні матеріали і транспортні витрати, пов’язані з програмою та оглядом визначних пам’яток


Бізнес-школа розрахована для студентів і молодих спеціалістів із спеціалізацією у сфері міжнародного бізнесу. Вікових обмежень немає. Програма школи поділена на 5 двотижневих сесій, участь можна взяти в усіх одразу або тільки в одній. Повна програма – за посиланням.
Лекції будуть англійською мовою. Вартість навчання включає лекції, візити, навчальні матеріали і транспортні витрати, пов’язані безпосередньо з програмою та оглядом визначних пам’яток.

Лекції читатимуть англійською мовою.

Детальніше тут.


Utrecht Summer School

wikimedia.org

Коли: липень–серпень
Де: HU University of Applied Sciences Utrecht, Нідерланди
Дедлайн: 1 червня
Вартість: від $720 за курс


В програмі літньої школи – 25 курсів, пов’язаних з бізнесом: управління ризиками та бізнес-процесами, фінансування малого та середнього бізнесу, підприємницький та стратегічний маркетинг, розвиток лідерства в глобальному світі тощо.
Для всіх курсів важливими умовами є бездоганне знання англійської мови та наявність ступеню бакалавра. Цільова аудиторія – студенти, зацікавлені в управлінні бізнесом або вже ті, які займаються підприємницькою діяльністю.

Детальніше тут.


Executive Summer School

kashagan.today

Коли: червень–липень
Де: ESADE Business School, Барселона
Дедлайн: за два місяці до початку навчання
Вартість: $5530 за курс


Літня програма Executive Summer School призначена для тих, хто має великий досвід у сфері бізнесу. Складається з окремих п’ятиденних курсів: фінанси для не фінансових керівників, розширена маркетингова стратегія, цифрове управління маркетингу і продажів, стратегії зростання в глобальному світі, B2B менеджмент. Курси читають англійською мовою.

Детальніше тут.


Поділитися: