lifecell запустив два хмарних сервіси для бізнесу з дата-центрами у Франкфурті

249
www.shutterstock.com
Компанії можуть працювати із файлами і зберігати резервну копію даних за ціною 5,68 грн/міс. за 1 ГБ

Мобільний оператор lifecell запустив два хмарних сервіси для зберігання даних корпоративних клієнтів з дата-центрами у Франкфурті (Німеччина). Компанії можуть працювати з файлами і зберігати резервні копії даних за фіксованою ціною за 1 ГБ, повідомив «Інтерфакс-Україна».

Корпоративні клієнти можуть завантажувати або синхронізувати файли з мобільних пристроїв або робочих комп’ютерів, як і спільно редагувати їх, у хмарному сховищі для бізнесу. Клієнти мають доступ до даних у будь-який час і з будь-якої точки світу.

lifecell запустив мобільний зв’язок 4G в роумінгу 21 країни

Сервіс «Безпека даних у хмарі» став місцем для зберігання резервних копій даних на випадок їх аварійного відновлення – наприклад, у разі пошкодження або втрати пристрою або під час хакерської атаки.

Усі завантажені в «хмару» дані шифруються алгоритмами, а додаткова функція Active Protection захищає від програм-вірусів на кшталт Petya, WannaCry і Osiris. Хмарні сервіси мають гарантований рівень доступності (99,9%) і відповідні сертифікати, уточнює «Інтерфакс-Україна».

Вартість 1 ГБ в хмарному сховищі для бізнесу становить 5,68 грн/міс. Стільки ж коштуватиме резервне копіювання 1 ГБ даних на сервіс «Безпека даних у хмарі». Корпоративні клієнти можуть безкоштовно і без обмежень тестувати хмарні послуги протягом одного місяця.

Нагадаємо, що lifecell першим запустив 4G в усіх обласних центрах України, а з 1 липня запускає 4G на 1800 Мгц в 232 населених пунктах.

Поділитися: