Лідери Уанету отримують в 5,5 раза більше трафіку з пошукових систем, ніж із соцмереж

208
webpromoexperts.com.ua
І лише букмекери досі процвітають за рахунок банерної реклами

До десятки найпопулярніших в Україні ресурсів входять не лише Google, YouTube, Facebook і український пошуковик та агрегатор ukr.net, а й заборонені більше півроку тому ресурси.
Про це свідчить дослідження трафіку в Уанеті за жовтень, проведене WebPromoExperts на основі даних про відвідуваність майданчиків від SimilarWeb. Результати дослідження повідомив K.FundMedia директор з розвитку агентства ефективного інтернет-маркетингу WebPromo Антон Воронюк.

«Українці найактивніше шукають інформацію в пошуковій системі Google, дивляться відео в YouTube, постять фоточки на Facebook, продовжують проводити час у заборонених російських соціальних мережах Vkontakte та Однокласники. Саме ці майданчики – пошуковики і соціальні мережі – є основними джерелами трафіку для локальних українських ресурсів», – написав він.

«Якщо порівняти об’єм аудиторії, яку отримують топ-30 сайтів Уанету з пошукових систем і їхні колеги з топ-30 соціальних мереж, то пошукові системи щедріші в 5,5 раза», – додав Воронюк.

Ось так виглядає мережева поведінка українців. У пошукових системах вони:
– активно купують і продають (Olx, Prom, Rozetka, RIA);
– цікавляться погодою (Sinoptik, Gismeteo);
– читають новини (Ukrnet, Кореспондент, i.ua, Сьогодні);
– шукають загальноосвітню інформацію (ukrlib.com.ua, pidruchniki.com, pidruchnyk.com.ua);
– цікавляться споживанням медикаментів і самолікуванням (piluli.kharkov.ua, tabletki.ua).

У топ-5 лідерів органічного пошукового трафіку увійшли маркетплейси olx.ua (45,1 млн переходів) і prom.ua (32,5 млн), погодні ресурси sinoptik.ua (33,3 млн) і gismeteo.ua (17,7 млн), а також найбільший онлайн-магазин України Rozetka.ua (17,8 млн).

Olx і Rozetka «посідають гідне місце в більшості трафікових рейтингів», – зазначив Воронюк.

Максимум трафіку у пошуковиків купили Rozetka.ua (8,9 млн) і Сomfy (1,9 млн), olx.ua (5,6 млн) і hotline.ua (2,4 млн), а також малопопулярний метеосайт pogoda.org.ua (2,4 млн). Останній ресурс, на думку Воронюка, «явно вибивається з цієї гідної компанії» торгових гігантів.

Лідерами Уанету із залучення трафіку із соцмереж стали медіаресурси znaj.ua (5,9 млн), obozrevatel.com (4,7 млн), cluber.com.ua (4,6 млн) і replika.in.ua (3,5 млн), розбавлені все тим же olx.ua (4,2 млн).

Поштовий маркетинг досі популярний: максимум переходів з розсилок отримали olx.ua (5,6 млн) і prom.ua (1,7 млн), а також ресурси для пошуку роботи work.ua (2,9 млн) і rabota.ua (2,6 млн). Останнім у п’ятірці лідерів є портал ukr.net (1,4 млн).

За рахунок банерної та тизерної реклами просуваються онлайн-букмекери parimatch.com (18,4 млн переходів), favorit.com.ua (11,1 млн) і funbet.com.ua (2,8 млн), та сама Rozetka.ua (10 млн) і сайт для гри в покер на гроші pokermatch.com (2,3 млн).

Раніше ми писали, що мобільний оператор «Vodafone Україна» запропонував узагальнений масив даних про звички і поведінку своїх абонентів.

 

Источник: WebPromoExperts
Поділитися: