Лекції травня: свій бізнес в ІТ та підхід «What if» для виконання завдань

171
Shutterstock
Як створити успішну краудфандингову компанію, навчитися мислити системно та продавати за допомогою Google

Кар’єра в ІТ-компанії або власний бізнес в ІТ


Коли: 11 травня, 19:00
Де: UNIT Factory (вул. Сім’ї Хохловых, 8)
Вартість: 150 грн (200 грн у день лекції)


Спікери: Дмитро Волошин – співзасновник міжнародного майданчика для пошуку репетиторів Preply.com.
Олександр Буковський – засновник компанії Jet Software inc та інших.
Модератором лекції буде Лідія Терпель – керівник кар’єрно-консалтингової компанії в ІТ-галузі Skyworker.

На зустрічі розберуть усі нюанси, переваги та недоліки роботи найманим працівником та старту власного бізнесу в ІТ: як зважитися на створення власної компанії, де шукати перших замовників і як мотивувати команду на старті.

Реєстрація


Створення успішних краудфандингових кампаній


Коли: 13 травня, 13:00
Де: Coworking Platforma (вул. Біломорська, 1а)
Вартість: 950 грн


Спікер: Говард Кінґстон – співзасновник та директор із маркетингу в компанії Adludio, яка спеціалізується на креативній онлайн-рекламі. Клієнтами Adludio є такі відомі компанії як Unilever, P&G, Nestle, RedBull, Paypal, BBC.

Кінґстон розповість, як проводити успішні краудфандингові кампанії та з максимальною користю для цього використовувати нетворкінг. Лектор розкриє «фішки» авторської методики проведення краудфандингу, завдяки якій він сам зібрав $500 тис. за 36 годин. Лекція англійською мовою з перекладом на російську.

Реєстрація


Системне мислення управлінця: як побачити ціле


Коли: 19 травня, 18:45
Де: Києво-Могилянська бізнес-школа (вул. Волоська,8/5, 4 корпус, 4 поверх)
Вартість: 400 грн


Спікер: В’ячеслав Геращенко – керівник Presidents’ MBA kmbs, заступник декана Києво-Могилянської бізнес-школи. Має 27-річний досвід управлінської роботи, власник групи компаній.

Лекція рекомендована власникам бізнесу та управлінцям стратегічного рівня. У ній мова піде про управлінські здібності, які актуальні сьогодні. Геращенко розкаже, чому важливо мислити системно та як цьому навчитися.

Реєстрація


Інноваційність: магія інсайту vs керований менеджмент творчого процесу


Коли: 20 травня, 16:00
Де: Chasopys Eduspace (вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх)
Вартість: 400 грн


Спікер: Олена Рубанець – бізнес-тренер, автор та ведуча модуля «Фасилітація» в Києво-Могилянській бізнес-школі. Проводить тренінгові програми на теми «Емоційний інтелект», «Менеджмент проектів», «Інноваційність у вирішенні бізнес-завдань».

Воркшоп буде корисним власникам бізнесу та тим, хто хоче його створити. Лектор розповість, чи дійсно інноваційність – must have компетенція кожного керівника, або можна обійтися стандартними підходами збільшення власного потенціалу для підвищення особистої ефективності, та як вирішувати складні завдання за допомогою «What if»-підходу.

Реєстрація


Google: витрачай, аналізуй, заробляй


Коли: 27 травня, 12:00
Де: UNDERHUB (вул. Мечникова, 3)
Вартість: 300 грн


Спікер: Євген Галкін – менеджер експортного напрямку в Google Ukraine, консультує великих експортних рекламодавців України і допомагає їм розвивати маркетинг за допомогою інструментів Google.

На лекції він розповість, як залучити на свій сайт або мобільний додаток клієнтів за допомогою Google, який бюджет знадобиться на рекламу і як виміряти її результат.

Реєстрація


Поділитися: