Лекції квітня: використання емоцій у просуванні продуктів та як змінюється світ

189
Shutterstock
Про силу емоцій у просуванні товарів та послуг, свою нішу на ринку, освіту та особливості суспільства зразка 2030 року

«Ідеї Нобелівських лауреатів та їх практичне застосування в бізнесі»


Коли: 5 квітня, 18:45
Де: Києво-Могилянська бізнес-школа (вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх)
Вартість: 350 грн


Спікер: Олексій Геращенко – топ-менеджер, підприємець, громадський активіст, письменник. Має багаторічний управлінський досвід роботи у банківській сфері та в галузі управління фінансами підприємства. Неодноразово визнавався одним із кращих фінансових директорів України в професійних рейтингах.

Лекція розрахована на власників бізнесу, СЕО та управлінців. На ній йтиметься про взаємодію з партнерами та контрагентами компанії, збалансовану систему стимулювання співробітників і те, як оцінити вартість бізнесу. Учасники заходу також поглянуть на бізнес очима нобелівських лауреатів та спробують віднайти нові ідеї для розвитку бізнесу.

Реєстрація тут


«Темна сторона інновацій. Як пережити еру єдинорогів»


Коли: 6 квітня, 19:00
Де: IQ Business Center (вул. Болсуновська, 13, 2 поверх)
Вартість: 300 грн


Спікер: Игор Новіков – керівник освітньої платформи SingularityU Kyiv Chapter, метою якої є підготовка потенційних лідерів, які сприяють розвитку технологій для вирішення глобальних проблем людства. Топ-менеджер з більш ніж 10-річним досвідом роботи в міжнародних компаніях, зокрема в Allianz AG, МТС і VEMA Carbon.

На лекції Новіков розкаже про вплив інноваційних технологій на бізнес, перспективи штучного інтелекту, зникнення середнього класу і соціальний баланс. Тренер дасть поради, які навички треба розвивати, аби вижити в нову епоху.
Реєстрація тут


«Як відкрити власний бізнес»


Коли: 10 квітня, 19:00
Де: «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3)
Вартість: 250 грн


Спікери: Ксенія Фурсова – засновниця компанії дизайнерських подарунків 1DEA.me. З 2012 року компанія розробила 30 видів продуктів, серед яких карти Travel Map України, Європи та світу, мотиваційні постери #100дел, інтерактивні карти бажань Dream&Do тощо. Наталія Пірак – співзасновниця компанії Dress Me, що створює дизайнерські блокнот та пропонує три варіанти планерів для «bossy girls»: Dress Me, Dress me black та Dress me скетч, які допомагають спланувати день, підібрати гардероб та мотивувати себе.

На лекції розкажуть, як перейти від ідеї бізнесу до його втілення, як знайти свою нішу і зрозуміти потреби своєї цільової аудиторії на старті проекту, як зібрати та мотивувати команду, які виклики очікувати на початку, як і коли можна досягти самоокупності молодого бізнесу та як просувати продукт.
Реєстрація тут


«Світ 2030: нові типи мислення та відсутність кордонів»


Коли: 18 квітня, 18:45
Де: Києво-Могилянська бізнес-школа (вул. Волоська 8/5)
Вартість: 350 грн


Спікер: Валерій Пекар – президент виставкової компанії «Євроіндекс», голова наглядової ради виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», член Ради директорів Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI. В Києво-Могилянській бізнес-школі викладає курс «Еволюція мислення, лідерства і управління».

Валерій Пекар розповість, як мислення, соціальні зв’язки та й загалом люди у 2030 році відрізнятимуться від теперішніх. На лекції обговорять, яким чином нове мислення конструює нову освіту, комунікації, способи прийняття рішень, управління творчістю, сном, взаємодією, самовираженням та як швидко підготуватися до змін. Лекція буде цікавою для управлінців, СЕО, топ-менеджерів.

Реєстрація тут


«Нейромаркетинг: емоції як інструмент управління»


Коли: 25 квітня, 19:00
Де: Chasopys Eduspace (вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх)
Вартість: 200 грн


Спікер: Юлія Каменєва – тренер бізнес-школи Profi-Space, директор з маркетингу в Східній Європі сільськогосподарскої компанії Monsanto Ukraine. Працювала у Philip Morris International, Procter & Gamble, Bosch and Siemens, Monsanto Ukraine.

Лекція буде корисною для власників бізнесу та маркетологів. Юлія Каменєва розповість, що таке нейромаркетинг, як використовують емоції в просуванні продуктів та ідей, які з емоцій є більш «впливовими» і менш «впливовими», як їх розрізнити, як в рекламі використовують наші страхи і фобії. Учасники заходу навчаться застосовувати на практиці нейромаркетингові тактики.


Поділитися: