Лекції березня

163
Shutterstock
Де в Україні проходять найцікавіші лекції та майстер-класи місяця, хто їх читає і про що на них можна дізнатися

Майстер-клас із self-promotion для дизайнерів


Коли: 15 березня, 19:30
Де: UNDERHUB (вул. Мечнікова, 3)
Вартість: 180 грн (165 — за умови ранньої реєстрації)


Спікер: Ірина Еркан – креативний продюсер, арт-директор за засновник студії irinaerkan.com. Останні 20 років працює у сфері брендингу й візуальних комунікацій. Її проекти відзначено українськими та міжнародними винагородами: Gold Awards в категорії Integrated Campaign та Silver Awards в категорії Design Calendar на всесвітньому конкурсі дизайну серед професіоналів ASTRID 2015, золото на фестивалі соціальної відеореклами за підтримки ООН (2016).

Це лекція про те, як дизайнеру стати брендом. Ірина Еркан розповість про успішні кейси з просування послуг дизайнерів у мережі, про досвід участі в професійних конкурсах та фестивалях і про те, як використовувати це, коли рекламуєш своє ім’я.

Реєстрація ›› тут ‹‹


Лекція «Розвиток експорту в умовах нової економіки»


Коли: 15 березня, 15:00
Де: Hub4, пер. Ярославський, 1/3
Вартість: 500 грн


Спікери: Андрій Мітченко, директор з маркетингу й розвитку бізнесу компанії ECOSOFT, яка займається пошуком рішень з очищення води для енергетики й харчової промисловості в Україні, а також працює на зовнішньому ринку. Олег Кристюк, співвласник і візіонер компанії ColorWay, міжнародного бренду витратних матеріалів для друку.

Лекція буде корисна тим, хто планує опановувати нові зовнішні ринки. Від чого залежить успіх експортної стратегії? Які фактори ризику й можливості ринку варто враховувати на старті проекту? Уникати опанування нових ніш чи ні? Мітченко й Кристюк обіцяють відповісти на ці питання, послуговуючись прикладом своїх та інших успішних компаній.

Реєстрація ›› тут ‹‹


Майстер-клас Андрія Бурлуцького «7 прийомів успішного виступу»


Коли: 16 березня, 19:00
Де: пер. Ярославський, 1/3, HUB 4.0
Вартість: до 15 березня — 500 грн, у день заходу — 600 грн

Спікер: Андрій Бурлуцький – один з найкращих тренерів із мовленнєвих та голосових технік із викладацьким стажем у 12 років, провів не менше сотні корпоративних тренінгів, брав участь у дубляжі 2000 фільмів й озвучці 300 рекламних роликів. 
Бурлуцький навчав команди MasterCard, ОТР bank, МТС Україна, 1+1, Philip Morris International, L’Oréal. Його голосом говорив український Шерлок та доктор Лайтман (серіал «Теорія брехні»).Вам потрібно презентувати важливий продукт, а від думки про виступ перед великою аудиторією коліна підгинаються? Можна бути геніальним бізнесменом, але якщо ви не вмієте себе презентувати, досягти успіху буде важко.Бурлуцький поділиться своїми ораторськими навичками й розповість, як полюбити й навчитися використовувати свій голос під час виступів, як утримати увагу аудиторії під час презентації, як подолати страх перед публікою. Він також дасть кілька уроків із тренування дикції. Реєстрація ›› тут ‹‹

Лекція «Чекати на музу – для слабаків! Методи генерації ідей»


Коли: 22 березня, 19:30
Де: UNDERHUB (вул. Мечнікова, 3)
Вартість: квитки онлайн – 165 грн, оплата в день лекції на місці – 180 грн (кава, чай, солодощі входять у вартість).

Спікер: Юлія Колесник, копірайтер креативної агенції BBDO Ukraine, яка, зокрема, працювала над образами у рекламі води “Карпатська джерельна”, рекламних проектів Nemiroff і онлайн-магазина одягу та взуття LeBoutique. 
Дедлайн і муза часом абсолютно несумісні. Які креативні методики допоможуть завантажити мозок так, аби він почав генерувати ідеї? Як повернути натхнення і чи варто воно того, аби за ним полювали? Що робити, коли команда, яка працює над проектом, втрачає ефективність? На лекції можна буде почути відповіді на ці та інші питання, а також поради для організації креативного процесу.
Реєстрація ›› тут ‹‹
Поділитися: