Lego і Tencent створюватимуть відеоігри для китайських дітей

135
lc-www-live-s.legocdn.com
Завдяки цій співпраці в Китаї може з'явитися й дитяча соцмережа

Данська компанія Lego, один із найбільших у світі виробників іграшок, домовилася з китайською телеком-корпорацією Tencent про спільне виробництво дитячих онлайн-ігор для китайського ринку.

У рамках партнерства Tencent, що володіє всесвітньо відомою відеогрою League of Legends, розроблятиме та обслуговуватиме дитячі ліцензовані відеоігри під брендом Lego.

Китайська корпорація також створить на своїй відеоплатформі дитячий розділ від виробника знаменитих конструкторів.

Крім того, компанії спільно випускатимуть у Китаї Lego Boost – набір конструкторів, які діти можуть збирати і управляти ними за допомогою мобільного додатку.

У 2018-му Tencent відбере у Apple звання найбільшої у світі компанії

Крім цього, Lego і Tencent подумають над створенням соціальної мережі для китайських дітей. Нагадаємо, китайський телеком-гігант володіє найпопулярнішими в Китаї месенджерами QQ і WeChat.

Завдяки співпраці з найбільшою азійською компанією Lego розраховує зміцнити свої позиції на китайському ринку іграшок і відеоігор, об’єм якого оцінюється в $31 млрд.

За даними Euromonitor International, данський виробник конструкторів займає близько 3% ринку Китаю, у його ключових конкурентів – американських компаній Mattel і Hasbro – 2% і 1% відповідно.

Як ми писали раніше, Facebook придбав розрахований на підлітків додаток для анонімних компліментів.

Медіа-корпорація Warner Bros і Niantic, розробник популярної гри з доповненою реальністю Pokemon Go, оголосили про спільний проект – гру за мотивами франшизи «Гаррі Поттер».

 

Джерело: Reuters
Поділитися: