«Київстар» запустив сервіс ідентифікації для отримання адмінпослуг

168
i.ytimg.com
До літа 2018-го сервіс Mobile ID працюватиме в тестовому режимі

Український телеком-оператор «Київстар» у середу, 27 грудня, запустив дослідну експлуатацію сервісу Mobile ID. Він дає змогу проводити електронну ідентифікацію особи для отримання електронних послуг Держгеокадастру і «Он-лайн будинку юстиції», за допомогою якого можна віддалено отримати найбільш затребувані адмінпослуги.

Сервіс працюватиме в тестовому режимі до 1 червня 2018 року.

Оператор повідомив, що в цей період обмежена кількість контрактних абонентів «Київстару» тестуватиме роботу сервісу до його комерційного запуску в другому кварталі 2018-го.

«Платформа сервісу працює, до неї почали підключатися сервіс-провайдери, які надаватимуть електронні послуги, видаються перші SIM-карти зі спеціальним чіпом, подана заявка на державну сертифікацію сервісу, і ми працюємо над тим, щоби зробити оформлення документів для підключення Mobile ID максимально простим і зручним для абонентів», – розповів директор «Київстар» з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Євген Кражан.

У МЕРТ винайшли новий спосіб підрахувати турпотоки – за мобільним роумінгом

На час дослідної експлуатації користувачі Mobile ID отримають доступ тільки до двох держреєстрів: Держгеокадастру і «Он-лайн будинку юстиції».

Для підключення сервісу абонент повинен буде замінити SIM-карту на нову з функцією підвищеного захисту інформації під час електронної ідентифікації.

Клієнти «Київстару» можуть замінити SIM-карту і підключитися до Mobile ID у корпоративному магазині в Києві по вулиці Хрещатик, 13.

Два інших найбільших мобільних оператори України – «Vodafone Україна» і lifecell – планують запустити аналогічний сервіс наступного року, передає LIGA.net з посиланням на прес-служби компаній.

Як ми писали раніше, у мобільного оператора «Київстар» з’явилося власне радіо – Radio Kyivstar.

Водночас «Старманія», дочірня компанія «Київстару», отримала статус оператора послуг платіжної інфраструктури.

 

Джерела: Київстар, LIGA.net
Поділитися: