«Київстар» запустив 4G в 20 населених пунктах України

167
www.shutterstock.com
Швидкість мобільного інтернету в діапазоні 2600 МГц становитиме до 300 Мбіт/с

Компанія «Київстар», найбільший український мобільний оператор, нарешті запустила мережу 4G в діапазоні 2600 МГц в 20 населених пунктах України, в тому числі в дев’яти обласних центрах:

– Київ;
– Дніпро;
– Одеса;
– Львів;
– Харків;
– Тернопіль;
– Вінниця;
– Ужгород;
– Хмельницький.

Крім того, оператор запустив 4G на курортах і в низці прикордонних населених пунктів: Затока, Кароліно-Бугаз, Кирилівка, Ясіня, Поляниця, Чоп, Рава-Руська, Старовойтове, Краковець, Устилуг і Шегині.

Для запуску 4G «Київстар» встановив у місцях з найбільшою завантаженістю 3G-мережі більше 500 додаткових базових станцій.

4G

Оператор відзначає, що швидкість мобільного інтернету під час передачі даних тепер становитиме до 300 Мбіт/с, а після запуску 4G в діапазоні 1800 МГц – до 700 Мбіт/с.

«Запуск 4G – важлива подія для України. Ми нарешті можемо дати нашим абонентам доступ до високошвидкісного інтернету четвертого покоління для спілкування, роботи, освіти й розваг. Запуск у діапазоні 2600 МГц – це лише початок, справжній досвід використання 4G абоненти зможуть отримати влітку, коли ми запустимося в діапазоні 1800 МГц», – зазначив президент «Київстар» Петро Чернишов.

Оператор додав, що через невеликий радіус дії частот діапазону 2600 МГц покриття 4G буде не повсюдним.

Щоб користуватися 4G від «Київстар», потрібна SIM-картка 4G-ready і смартфон.

Оператори витратили 5,4 млрд грн на 4G-ліцензії в діапазоні 1800 МГц

Це можна перевірити за допомогою USSD-кодів: *245* 5# виклик – для перевірки смартфона; *245* 4# виклик – для перевірки SIM-карти.

Замінити SIM-карту на ту, яка буде підтримувати 4G, абоненти можуть безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар або самостійно.

Як ми писали раніше, Vodafone Україна запустив 4G в 20 містах України.

А lifecell першим запустив 4G в усіх обласних центрах України.

 

Джерело: Київстар

Поділитися: