«Київстар» став на крок ближче до мобільних грошей

136
mediasat.info
НБУ надав «дочці» телеком-оператора статус оператора платіжної інфраструктури

Компанія «Стармані», дочірня компанія українського мобільного оператора «Київстар», отримала статус оператора послуг платіжної інфраструктури.

Про це в середу, 29 листопада, на своїй сторінці у Facebook повідомив президент «Київстар» Петро Чернишов.

«Стармані», 100% дочірня компанія «Київстар», нарешті отримала статус оператора послуг платіжної інфраструктури! Ми стали ще на крок ближче до запуску мобільних фінансових послуг для наших абонентів», – написав Чернишов.

Він зазначив, що «Київстар» став першим мобільним оператором, якому НБУ дозволив вийти на ринок фінансових послуг.

5 бізнес-книг для CEO від глави компанії «Київстар» Петра Чернишова

Клієнти телеком-оператора зможуть платити за товари і послуги за допомогою телефону або мобільного додатка після того, як НБУ легалізує платежі електронними грошима в національній платіжній системі «ПРОСТІР» (екс-НСМЕП).

«Залишилося тепер ще трохи – НБУ має затвердити Положення про здійснення операцій з електронними грошима національної платіжної системи «ПРОСТІР», а потім – справа за нашими банками-партнерами», – додав Чернишов.

Як ми писали раніше, у «Київстар» з’явилося корпоративне радіо – Radio Kyivstar, яке можна слухати як на сайті, так і в мобільному додатку сервісу.

Водночас телеком-оператори «Vodafone Україна», lifecell і «Київстар» звільняють радіочастоти в діапазоні 1800 МГц для впровадження в Україні технології 4G.

 

Джерело: Петро Чернишов
Поділитися: