«Київстар» допоможе організувати «Smart conference» відразу на 128 учасників

242
apostrophe.ua
Віртуальна мобільна АТС навчилася аудіоконференція і масовим розсилок голосових повідомлень

Мобільний оператор «Київстар» доповнив свій корпоративний сервіс «Віртуальна мобільна АТС» послугою «Smart conference». Вона дозволяє організувати і провести аудіоконференцію відразу на 128 учасників, а також зробити масову розсилку голосових повідомлень.

«У даному випадку ми говоримо про оптимізацію часу на проведення зустрічей, коштів на організацію відряджень та інших ресурсів», – підкреслює директор із розвитку бізнесу на корпоративному ринку «Київстар» Євген Кражан.

Аудіоконференції стануть у нагоді у віддалених офісах і при конференц-дзвінках партнерам на різні континенти.

Смартфон для продуктивності: 5 додатків, які спростять вам роботу

Управління послугами здійснюється з web-інтерфейсу, сам сервіс надається «в хмарі». Організатор задає необхідні параметри (номери телефонів, дату, час, голосове привітання та ін.), І платформа сама в автоматичному режимі збирає учасників або робить розсилку повідомлень. Збір учасників відбувається одночасно, і організатор може відстежувати, хто додався до віддаленої зустрічі, чи всі залишаються на зв’язку, вмикати або вимикати мікрофони, додавати або видаляти учасників, надавати для перегляду документи і т.п. Після завершення конференції автоматично формується її аудіозапис і протокол.

Платформа дзвонить і приймає дзвінки абонентів українських та зарубіжних операторів мобільного та фіксованого зв’язку. Для цього потрібні тільки телефонний зв’язок та інтернет. Додаткове обладнання не буде потрібно. Вартість дзвінка – відповідно до тарифних планів (якщо абонент дзвонить на платформу). Дзвінки на номери «Віртуальної мобільної АТС» безкоштовні.

«Київстар» запустив бізнес-додаток для фермерів.

Абоненти «Київстар» в півтора рази частіше їздили в безвізовий Євросоюз.

Поділитися: