Київський ГІОЦ отримав мільйонний платіж за комуналку і подякував за це

179
gioc.kiev.ua
Наступні плани – розробка мобільного додатку та суттєве «омолодження» картки киянина

Напередодні дворіччя київського сервісу електронних платежів за комунальні послуги gioc.kiev.ua (КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр»), точніше, наприкінці вересня, була зафіксована мільйонна транзакція через систему. Ювілейним користувачем КП ГІОЦ став киянин Андрій Апанасенко.

У середу, 25 жовтня, у Кyiv Smart City Hub він нарешті отримав вітання та подарунок від директора КП ГІОЦ Віталія Козубського і директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрія Назарова. Вони презентували нові можливості сервісу та розповіли про плани.

Нині, за словами Віталія Козубського, сервісом користуються вже понад 300 тисяч людей, що становить 32,2% усіх особових рахунків у Києві. Сайт почав працювати у жовтні 2015 року, а першу сотню тисяч транзакцій провели десь у липні 2016-го. Наразі через сайт можна сплатити не лише за квартиру, водопостачання, опалення, електроенергію та газ, а й розрахуватися за дитячий садочок і сплатити штраф у поліцію.

Це перше серед комунальних підприємств, яке створило власного чат-бота для сплати комунальних послуг через Facebook, підкреслив Козубський.
У найближчому майбутньому ГІОЦ планує додати функціонал для сплати через Masterpass (пару кліків), нарешті зібрати всі квітанції у єдине платіжне повідомлення і головне – розробити власний мобільний додаток, щоб не заходити на сайт, а просто відсканувати QR-код на квітанції.

До речі, з 715 тис. платежів за комунальні послуги у 2017 році тільки 37,5 тис. здійснили власники «Картки киянина», хоча саме вони можуть користуватися сервісом без додаткової комісії. Тому, як розповів K.Fund Media Юрій Назаров, наразі у КМДА працюють над новим іміджем картки, щоб омолодити її «пересічного» користувача.

Ми вже писали, що нове «обличчя» картки презентують на початку листопада

Поділитися: