Київська поліція встановила собі Waze, щоб зменшити затори

914
www.facebook.com/yuriy.zozulia/posts/607722352911490
Патрульні й операційний зал поліції Києва додаватимуть інформацію на онлайн-карти дорожнього додатки

Патрульна поліція Києва тепер теж оновлює інформацію про затори на столичних дорогах через карти Waze – спеціальний додаток, в якому самі користувачі можуть відзначати аварії, дорожні роботи, ями та інші перешкоди для трафіку.

Зокрема, на моніторах операційного залу Kyiv Smart City, куди надходить інформація про всі події в Києві, вже є і Waze.

Глава патрульної поліції Києва Юрій Зозуля вважає співпрацю з Waze позитивним кроком.

Юрій Зозуля

«Це навігатор на платформі Google, яким вже користуються дуже багато водіїв. За участю патрульної поліції відображення ситуації на дорогах (інформація про ДТП, затори, ремонти, перекриття) стане ще актуальнішим і допоможе вам всюди прибувати вчасно і уникати ускладнень на дорозі», – заявив він на прес-конференції в Києві.

«Ми можемо відразу побачити реальну ситуацію на ділянці з ДТП, а наші оператори, маючи розширені права в Waze, швидше виставлять перекриття необхідної ділянки дороги. І ті, хто їздить Києвом за допомогою Google Maps або Waze, уже побудують свій маршрут іншими вулицями», – пояснив він.

 

Крім того, всю інформацію про пошкодження дорожнього покриття – ями і не тільки – Зозуля пообіцяв оперативно надсилати в комунальні служби столиці, «Київавтодор» та службу 1551.

Скачай це негайно: 5 додатків, які спростять вам роботу

Представник компанії Waze в Україні Сергій Катющенко додав, що карти Waze і Google розпізнають і зовсім нові, і колишні назви вулиць столиці. Партнерство Waze і міських служб Києва – некомерційне, наголосив він: «Ми за це грошей не отримуємо, робота команди проекту будується на волонтерських засадах».

У пікові моменти в Києві до Waze підключаються близько 4,3 тис. користувачів одночасно, додав С. Катющенко. В Україні, за його оцінкою, сьогодні близько 40 тис. активних користувачів автомобільної «соцмережі».

Керівник ініціативи Kyiv Smart City і директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій мерії Києва Юрій Назаров нагадав, що Waze – не єдине корисний дорожній додаток. Так, маршрути громадського транспорту відмінно відслідковуються онлайн в EasyWay. Для розвитку міських служб Києва є дуже важливим принцип відкритих даних, додав він. Крім того, в систему вже інтегрована інформація від 5 тис. камер відеоспостереження.

Google відкрив API Google Maps для розробників ігор з доповненою реальністю.

 

Джерело: FB Юрія Зозулі

Поділитися: