Київ запустить міський портал «Відкриті дані» до кінця 2018 року

160
www.publicdomainpictures.net
Він дасть публічний доступ до систем «Майно», «Громадський бюджет», «Відкритий бюджет», «Електронні петиції», системи держзакупівель ProZorro

Київська міська держадміністрація до кінця 2018 року запустить у тестову експлуатацію міський портал «Відкриті дані», що містить всю публічну інформацію міської влади, зазначається на сайті КМДА.

Відповідальний за проект – Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА. Адмініструвати портал буде КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (ГІОЦ), який зараз обслуговує електронні комунальні платежі киян.

Прозорість держуправління та відкриті тендери допомагают залучити інвесторів, впевнений інвестиційний консультант

З порталу можна буде отримати доступ до зовнішніх інформаційних систем Києва, в тому числі ІАС «Майно», «Громадський бюджет», «Відкритий бюджет», «Електронні петиції», системи публічних закупівель ProZorro. Також у планах – «Інформаційно-довідкова служба 1551» і «Особистий кабінет киянина».

«Тестова експлуатація дасть змогу якісно налаштувати конфігурації роботи порталу і за необхідності доопрацювати елементи і портал в цілому», – пояснили в КМДА.

До кінця року представники мерії і районних адміністрацій, комунальних підприємств і організацій мають розмістити публічну інформацію у форматі відкритих даних і навчитися працювати з порталом.

Тестовий запуск планується до кінця 2018 року.

Нагадаємо, у вересні 2017 року стартувала робота над окремим «Особистим кабінетом киянина» для картки киянина.

На жовтень 2017-го ГІОЦ обслужив 1 млн комунальних платежів.

Поділитися: