Кияни зможуть платити за проїзд у швидкісному трамваї на Троєщині через PayPass

182
facebook.com/Kyivpastrans
У Києві на Троєщинській лінії швидкісного трамвая встановили безконтактну систему оплати проїзду

У четвер, 26 жовтня, КП «Київпастранс» запустило термінали безконтактної оплати проїзду за допомогою технології Mastercard PayPass на Троєщинської лінії швидкісного трамвая, яка щорічно перевозить понад 1,5 млн пасажирів.

Тепер пасажири Троєщинської лінії можуть оплачувати проїзд прямо на турнікетах будь-якої із семи станцій, просто піднісши карту Mastercard з PayPass до зчитувального пристрою.

5 незвичайних способів оплати послуг і товарів

Крім зручності для пасажирів, безконтактна система оплати проїзду забезпечить перевізнику можливість оцінити фактичний оборот коштів, кількість пільговиків і побачити картину завантаженості маршрутів, заявив віце-мер Києва Дмитро Давтян.
Еквайринг (обслуговування терміналів) в цьому випадку забезпечив «Ощадбанк».

З 2015 року цю технологію застосовують на Борщагівській лінії швидкісного трамвая; щодня майже 1,5 тис. пасажирів користуються послугою безконтактної системи оплати, нагадав генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко. Це перший етап впровадження єдиного електронного квитка в наземному громадському транспорті Києва, додав він.

Отже, пасажири всіх п’яти маршрутів двох ліній швидкісного трамвая в Києві відтепер можуть розраховуватися за проїзд за допомогою банківських карт, а також стікерів, «розумних» годинників і смартфонів із системою Mastercard PayPass.

Ця технологія оплати проїзду також працює в столичних метро і фунікулері.
Крім того, у кількох великих містах України пасажири громадського транспорту можуть оплачувати проїзд за допомогою зчитування QR-коду в мобільному додатку Privat24.

 

Джерело: Kievcity.gov.ua
Поділитися: